Włodzimierz Deja

2,9

Za trzy tygodnie mam poważna operacje onyksologiczna, a doktor nauk medycznych mówi mi, że mogę wrócić do pracy do handlu. Niech sam weźmie się za robotę fizyczna i wtedy ocenia zdrowie ludzi.

Pełny profesjonalizm jeśli chodzi o chirurgię i wykonywane zabiegi. Kilkkrotnie doktor przeprowadzał mi zabieg. Bardzo dobry zabiegowiec, za każdym razem bylo bez bólu i bez powikłań.Polecam chirurga Deję.

Doskonały, doświadczony chirurg, który mnie operował i prowadził. Leczenie chirurgiczne, profesjonalizm i wielka wiedza medyczna na najwyższym poziomie. Dziekuję za bardzo dobrą opiekę medyczną. Jan

Znajoma była u tego "lekarza" w celu orzeczenia stanu zdrowia w ZUSie. Koleżanka choruje na depresję i ma diagnozowane zaburzenia osobowości. Lekarz wyśmiał chorobę i nie wierzył w objawy. Kpił z choroby nawet mimo płaczu koleżanki. Po wizycie stan psychiczny pogorszył się, wystąpiły myśli samobójcze i wystąpiła konieczność hospitalizacji w szpitalu psychiatrycznym. Lekarz ten zupełnie nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji wypowiadanych słów i zachowania w stosunku do pacjenta z depresją. Mógł nawet doprowadzić do próby samobójczej pacjentki. Bark temu "lekarzowi" empatii w stosunku do pacjenta, radzę go unikać.

Świetny Doktor, przede wszystkim dobry fachowiec, do tego potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta. Dziękuję Panu Doktorowi za okazaną mi pomoc.

Jestem po kolejnym zabiegu u dr.W.Deji, bardzo dobry chirurg, profesjonalny w każdym calu. Zabieg, porada, leczenie na najwyższym poziomie. Dziękuję.

Po zabiegu wszystko dobrze, czuje się ok. Bez komplikacji, goi się dobrze, wynik dobry. Bardzo dobry chirurg.

Dobry chirurg. Wykonał dwa zabiegi, czekam na trzeci. wszystko ok bez powikłań. Uprzejmy ale trochę mało mówny.

Kompletno dno jeśli chodzi o kompetencje. Brak wiedzy medycznej na poziomie podstawowym. Totelnie nie polecam wizyt u tego pseudo lekarza.

nic dodać sama nazwa szpital kliniczny mówi samo za siebie a on w szczegulności nie dał bym mu psa do leczenia