lekarz Włodzimierz Salita

1,8
1,6
1,8
1,6

Jestem od dawna pacjentką tego lekarza, mój mąż też. Zawsze jest miły, cierpliwy i życzliwy. Myślę, że problem leży gdzie indziej - przychodnia, w której się leczę przy Czumy "daje" lekarzowi tylko 10 minut na pacjenta. To zdecydowanie za mało - stresuje mnie świadomość, że muszę szybko mówić- pytać czy w pośpiechu się ubrać. Ale pan doktor nie wprowadza nerwowej atmosfery i cierpliwie słucha, odpowiada. Jestem zadowolona z tego lekarza.

Zwykły ignorant, obydwie wizyty trwały dwie minuty... pewnie dopóki człowiek jest w stanie dojść na własnych nogach to nie ma szans na jego uwagę. Niestety osoba, która z ewidentnych problemów potwierdzonych u innych lekarzy nic sobie nie robi.

Ten Pan "DOKTOR" jest nieludzki, niesympatyczny i niekompetentny. Zgadzam się z poprzednimi wpisami: brak jakiegokolwiek zainteresowania z jego strony, pacjentów traktuje przedmiotowo, byłam na kilku wizytach u tego Pana, z czego więszość to zastrzyki pod tytułem blokada (które swoją drogą nie wiele pomogły), po ostatniej wizycie okazało się że zostałam wyleczona. Wizyta u koejnego lekarza: doktor był zszkowany że jak można zakńczyć lecznie skoro nie przyniosło ono porawy. Ogólnie nie polecam wizyt u tego Pana!!!

Nie liczą się dla niego nowoczesne techniki. Miałem kontuzję po grze w piłkę, a ten mnie kazał szprycować Arthron Complex. PRzytoczę, że jest to lek sztucznie działający. Zamiast rehabilitacji dał prochy. Zdecydowanie nie polecam gostka.

Zdecydowanie nie polecam gostka.

zgadzam się wyjątkowo niemiły lekarz,Mnie też proponował tylko drogie zastrzyki i znalazłam pomoc u innego lekarza z Enel-medu-dr.Zbiewskiego

arogancki nieludzki, nic nie dowiedziałam się o swojej chorobie (poważne schorzenie kolana)oprócz reklamy zastrzyków w cenie 250 złotych