lekarz Włodzimierz Salwach

Jestem pacjentką doktora od 10 lat. Zawsze rzeczowy, uprzejmy, o wysokiej kulturze osobistej. Precyzyjnie odpowiada na pytania, nie wykazując przy tym zniecierpliwienia ani lekceważenia. Polecam szczerze.

rewelacyjny specjalista. konkretny profesjonalny,szczery do bólu ale wizyta u niego jest naprawde godna polecenia.

Chodzę do tego lekarza od kilku lat i jestem b.zadowolona. Bardzo rzeczowy, choć trzeba go ciągnąć za język - ale pomocny i zna się na rzeczy.

Bardzo dobry lekarz. Moze troche odnosze wrazenie ze niesmialy ale wie co robi i bardzo zrownowazony i mily. Polecam wszystkim kobietom ktore nie lubia bezsesownego gadania tylko konkrety.

Chodzę do dr Salwacha od 6 lat.Prowadził moje 2 ciąże i jestem w pełni zadowolona. Moze ciut za poważny, ale uważam, że fachowiec dobry, rzetelnie podchodzi do pacjentek. Nigdy się nie spóźnia, uprzejmy, a wręcz kilka razy czekał na mnie. W porę tez wykrył torbiel i bez problemóe skierował na operację. Polecam.

Super lekarz. Konkretny. Nie mam zastrzeżeń

Super lekarz. Konkretny. Nie mam zastrzeżeń

Bardzo dobry lekarz!!! Konkretny z dużą wiedzą, traktuje pacjentki bardzo dobrze, kieruje na badania bez żadnego 'ale'. Czasem zdarza mu się mieć gorszy dzień ale lekarz to też człowiek, a gorszy humor wcale nie wpływa na jakość wizyty.

Bardzo dobry lekarz, wykonał mi wszystkie badania, była to moja druga wizyta u gin...poprzedni nie zrobił nawet usg po ktorym okazało się jaka jest przyczyna zaburzen miesiaczkowania, także zdecydowanie polecam!!:)

Bardzo rzeczowy, konkretny i kulturalny. Polecam ;)

Bardzo rzeczowy, konkretny i kulturalny. Polecam ;)

odwiedzam tego lekarza od 16 lat. uważam, że ma dobre podejście do pacjentek,delikatny, nie mam mu nic do zarzucenia