lekarz Włodzimierz Salwach

Bardzo dobry lekarz, wykonał mi wszystkie badania, była to moja druga wizyta u gin...poprzedni nie zrobił nawet usg po ktorym okazało się jaka jest przyczyna zaburzen miesiaczkowania, także zdecydowanie polecam!!:)

Chodzę do dr Salwacha od 6 lat.Prowadził moje 2 ciąże i jestem w pełni zadowolona. Moze ciut za poważny, ale uważam, że fachowiec dobry, rzetelnie podchodzi do pacjentek. Nigdy się nie spóźnia, uprzejmy, a wręcz kilka razy czekał na mnie. W porę tez wykrył torbiel i bez problemóe skierował na operację. Polecam.

Bardzo rzeczowy, konkretny i kulturalny. Polecam ;)

Bardzo rzeczowy, konkretny i kulturalny. Polecam ;)

Bardzo dobry lekarz!!! Konkretny z dużą wiedzą, traktuje pacjentki bardzo dobrze, kieruje na badania bez żadnego 'ale'. Czasem zdarza mu się mieć gorszy dzień ale lekarz to też człowiek, a gorszy humor wcale nie wpływa na jakość wizyty.

Złodziej nie lekarz i cwaniaczek!Nie realizuje usług z nfz tylko kasuje za to za co nie powinien.

okropny gbur, nie ma na nic czasu. Niemiły strasznie. ODRADZAM!!!

okropny gbur, nie ma na nic czasu. Niemiły strasznie. ODRADZAM!!!

odwiedzam tego lekarza od 16 lat. uważam, że ma dobre podejście do pacjentek,delikatny, nie mam mu nic do zarzucenia

Bardzo małomówny, nie zawsze udziela wystarczających odpowiedzi na pytania. Pracuje według utartych zasad, nie traktuje pacjentek indywidualnie.

Bardzo dobry specjalista!!!

Bardzo dobry specjalista!!!