lekarz Włodzimierz Sidorowicz

Chirurg plastyczny

4 lata temu miałam robiony lifting i korektę powiek dolnych . Efekt był super i są zdjęcia które to potwierdzają .Minęło trochę czasu więc efekt liftingu trochę maleje . Powieki dolne są ok . Teraz chcę zrobić górne . Doktor był bardzo miły przed i po zabiegu . Bezpośrednio po zabiegu wygląda się okropnie . Trzeba poczekać przynajmniej 2 tygodnie . Takie zabiegi trzeba powtarzać po kilku latach i chętne na poprawianie wyglądu powinny mieć tego świadomość . Nie ma problemów bólowych . Mnie przynajmniej nie bolało. Mam jak najlepszą opinię o doktorze

Jeszcze niedawno sama szukałam dobrego chirurga plastycznego, więc mam nadzieję, że moja opinia komuś z Was pomoże. Zdecydowałam się na zabieg korekty nosa w klinice dr Sidorowicza i nie zawiodłam się. Jedyne nad czym ubolewam to fakt, że nie zdecydowałam się na ten zabieg wcześniej. Miałam robioną pełna plastykę nosa (ścięcie garbu, zwężenie, skrócenie...). Efekt, bo to Was interesuje najbardziej jest wspaniały:) Staję przed lustrem i nie mogę uwierzyć, że mam taki piękny, zgrabny, mały nosek. Lekarz jest przesympatyczny, rzeczowy, odpowiadał wyczerpująco na wszelkie moje wątpliwości. Czytałam komentarze poniżej i ktoś napisał, że po operacji lekarz traktuje pacjenta inaczej (gorzej), co szczerze mnie dziwi, ponieważ dla mnie przez cały czas zachowywał się tak samo. Rano po operacji sam doktor przyniósł mi pyszne śniadanie (kiedyś czytałam o tym na jakimś forum i ktoś się śmiał, że to reklama, ale faktycznie tak było). Przez 4 dni po operacji nosiłam opatrunek usztywniający i teraz noszę już tylko plasterki. Mam jeszcze niewielką opuchliznę, ale nosek wygląda cudownie. W ogóle się nie poznaję, właściwie to nos bardzo wiele zmienia. Moja twarz wygląda teraz jakby łagodniej, delikatniej. Za 1,5 tyg. jadę znów na konsultację i lekarz będzie mi tłumaczył jak masować nosek. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że mogę napisać o kimś tyle miłych słów. Efekt zdecydowanie przerósł moje najśmielsze oczekiwania.
Pozdrawiam i gorąco polecam klinikę Aleksandra:):)

Moja corka dorota kilkakrotnie korzystala z pomocy dr.sidorowicza ,efekt zawsze byl zgodny z oczekiwaniami.Uslugi wykonane na wysokim ,profesjonalnym poziomie ,opieka pooperacyjna fantastyczna ,przyjazna atmosfera ,wrecz czuje sie ,ze dr.Sidorowicz kocha to co robi. Brawo! Najlepsza rekomendacja to taka,gdy pacjentka wraca do tego doctora nie z reklamacja ,ale by powiedziec dziekuje,jestem zachwycona rezultatem. Krystyna z Gdanska.

Zgodzę się z poprzednimi komentarzami... Na początku przed wpłatą pieniędzy doktor do rany przyłóż, natomiast po zabiegu traktuje Ciebie jak persona non grata. Abstrahuje od tego, że operacja nosa zupełnie nie spełniła moich oczekiwań, pomimo wcześniejszych uzgodnień i zapewnień o wyglądzie nosa po operacji.

miałam wykonaną operacje plastyczna nosa, nie do konca jestem zadowolona z efektu ale napewno wyglada dużo lepiej niz przed zabiegiem.

pierwsze wrażenie bardzo dobre, choć po operacji jest zdecydowanie gorzej ...

pierwsze wrażenie bardzo dobre, choć po operacji jest zdecydowanie gorzej ...

Operacja nosa przeprowadzona szybko i sprawnie, nie bylam zadowolona w 100% ale musze powiedziec ze jest lepiej niz bylo ,

Lift twarzy nie spełnil mojego oczekiwania pozostaly mi bruzdy na polizkach oraz pod broda pozostal mi wiszacy worek NIe został odessany tłuszcz . również Botox nie spełnił moijego oczekiwania

Jak najbardziej lekarz Sidorowicz oraz cały personel kliniki zasługują na pochwały! Miałam robione małżowiny uszne i jestem bardzo zadowolona. W dodatku cena! Najwyzsza jakosc, za naprawde niewiele. Bez komplikacji. Polecam!!

Bardzo gorąco polecam Klinikę Dr Włodzimierza Sidorowicza!!! Kilka tygodni temu miałam zabieg powiększenia biustu w klinice na ul. Rymarskiej 32 A, doktor oraz cały zespół przeprowadzający zabieg to profesjonaliści z wielkim bagażem doświadczeń. Jestem osobą szczupłą, przez odchudzanie i po ciąży moje piersi były rozmiaru „70 A”, doktor powiększył je do rozmiaru „70 E”, choć na początku rozmawialiśmy tylko o „C” ze względu na moje fizyczne możliwości (260-280 ml w jednym implancie), wtedy poprosiłam o większe implanty, choć nadal zależało mi, by biust wyglądał naturalnie. Doktor, który sprawił wrażenie wesołego i bezstresowego człowieka, od razu zdobył moje zaufanie, omówił ze mną szczegóły zabiegu i dostosował się do moich wymagań. Nie zależało mi na przesadzistym biuście, chciałam uzyskać efekt bardzo naturalny, by stały się one częścią mnie, by reagowały na mój ruch – od razu z doktorem znaleźliśmy wspólny język, dokładnie wiedział o co mi chodzi. Potem było już szybko, ustalenie daty zabiegu i obudziłam się w specjalnym staniku bez żadnego bólu. Opieka medyczna w klinice po prostu wspaniała, całą noc czuwała przy mnie Pani Małgosia, zjawiała się co godzinę sprawdzając czy wszystko jest w porządku, rano otrzymałam obfite śniadanie przygotowane przez samego Dr Sidorowicza. Otrzymałam wszystkie niezbędne certyfikaty, okazało się iż doktor za moją namową dał mi 295 ml (Nagor GFX-EHP 295) w jednym implancie, co bardzo mnie ucieszyło, teraz stwierdzam po 4 tygodniach iż biust wygląda perfekcyjnie . Ból, a właściwie lekkie pieczenie trwały zaledwie 3 dni, ale ujawniało się to tylko przy kładzeniu do spania. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że ten cały pooperacyjny ból to tylko lekkie pieczenie. Doktor mówił, że na 6 dobę może wystąpić gorączka, ja osobiście nic takiego nie miałam. Po 6 dniach doktor ściągnął szwy, wygląda to tak jakby ktoś ukroił kawałek z sernika na zimno z galaretką, wszystko jest połączone na styk, bez żadnych komplikacji ładnie się goi. Po 4 tygodniach wykonuję już wszystko, oprócz fitness i biegania, to można po 6 tygodniu, więc jeszcze dwa i wszystko będzie w normie. Na początku mogłam wykonywać prawie wszystkie wcześniejsze obowiązki, trwało to jedynie trochę dłużej, oczywiście dźwiganie jest wykluczone!! Auto prowadziłam już na 6 dzień po ściągnięciu szwów, ale ani słowa doktorowi . Czekam tylko na to iż okres 6 tygodni minie, bo tyle trzeba chodzić w specjalistycznym biustonoszu od triumph’a do ekstremalnych ćwiczeń, po tym okresie wszystkie sklepy z bielizną będą moje . Dodam, iż cena za zabieg wraz z pobytem w klinice, wyniosła 10tyś PLN, wydaje mi się, że to małe pieniądze jeśli kobieta marzy o tym od kilku lat. Biust wygląda bardzo naturalnie, inaczej wygląda jak się kładę i schylam, inaczej jak chodzę, to naprawdę naturalny biust. Wcześniej troszeczkę oszukiwałam nosząc pusch-up w rozmiarze 75B, ale ten rozmiar nadaje się już do śmietnika, nie przykrywa nawet połowy tego co mam obecnie, nie mogę już tego nosić. Jeśli ktoś potrzebuje zadać mi jakieś pytania jako osobie bezstronnej i poddanej zabiegowi powiększenia biustu to proszę o pytania na e-mail: beata70e@wp.pl . Na wszystkie chętnie odpowiem. Dodam tylko, że cały zespół zasługuje na WIELKIE POCHWAŁY!!! Jestem bardzo bardzo zadowolona z efektu przeprowadzonego zabiegu, w końcu czuję się w pełni kobietą (robiłam to dla samej siebie i sama to sfinalizowałam).