lekarz Włodzimierz Sidorowicz

Chirurg plastyczny

Bardzo goraco polecam tego lekarza. Mialam zabieg powiekszenia biustu po utracie duzej ilosci wagi. On jeden wzial pod uwage wszystkie moje uwagi, dolegliwosci i cierpliwie wysluchal i wytlumaczyl caly proces. Super fachowiec, naprawde wie o czym mowi i osiaga obiecane resultaty. Wzbudza wielkie zaufanie, wybralam jego z posrod szejsciu innych lekarzy w Polsce i za granica gdzie mieszkam. W jego rekach czulam sie na prawde komfortowo bo wiedzialam ze mial do czynienia z duza iloscia podobnych przypadkow i ma bardzo duze doswiadczenie, okolo 30 lat. Zabieg przebiegl bardzo sprawnie, z udzialam bardzo milej pielegniarki i anastezjologa. Czulam sie w dobrych rekach. Po zabiegu prawie nie doswiadczylam zadnego bolu, tylko jakbym byla po cwiczeniach na silowni. Bol, ktory byl na skali od 1-10 okolo 3-4 w najgorszych momentach, zaniknal po 4 dniach i juz moglam normalnie funkcjonowac. Dr. Sidorowicz uzywa najnowszych sposobow operowania, gdzie dokladnie zamyka kazde naruszone naczynko i dla tego wcale nie mialam zadnych siniakow ani wielkiego obrzeku po zabiegu. Ubiegl miesiac od zabiegu i wszysko jest pieknie wygojone bez zadnych komplikacju. Goraco polecam tego lekarza na sprawny i prawie bez bolesny zabieg powiekszenia piersi.

Profesjonalnie wykonany zabieg powiekszania piersi, zgrany zespol, wszystko odbylo sie sprawnie i bez komplikacji, polecam tego lekarza.

Pan Włodzimierz Sidorowicz dokonał u mnie korekcji odstających małżowin usznych i od razu napisze ze jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy :) Zabieg został przeprowadzony bardzo sprawnie a późniejsze wizyty kontrolne (zdjęcie opatrunku po 4 dniach i wizyta kontrolna po 14 dniach) upewniły mnie że wszystko przebiega tak jak powinno. Na dzień dzisiejszy, tj. 2 tygodnie po zabiegu, odczuwam jeszcze jego skutki (czucie w uszach dopiero powoli wraca, szwy jeszcze się nie rozpuściły, opuchlizna jeszcze nie do końca zeszła) ale z dnia na dzień się poprawia. Jedyne co mógłbym ...

Jedyne co mógłbym zarzucić to brak szczegółowego wprowadzenia w zabieg i informacji o późniejszym postępowaniu - trzeba się samemu o wszystko dopytać..
Na koniec dodam, że pan Włodzimierz jest bardzo sympatyczną osobą, i co ważne - zabieg korekcji odstających małżowin usznych wykonuje najtaniej we Wrocławiu :)

Bardzo konkretny fachowiec.Odanny swojej pracy.Robi śliczne noski :).Polecam!

Bardzo konkretny fachowiec.Odanny swojej pracy.Robi śliczne noski :).Polecam!

super hirurg polecilam wielu osoba.wszyscy sa bardzo zadowoleni

super hirurg polecilam wielu osoba.wszyscy sa bardzo zadowoleni