lek. dent. Wojciech Balcer

Do Pana Wojtka chodzę już kilka lat, poleciłam go wielu osobom i kazdy jest zadowolony. Profesjonalne podejście, kompleksowe leczenie, jestem bardzo usatysfakcjonowana, nigdy nic mi się nie stało z żadną plombą,leczyłam się również kanałowo.

FajnyvbsjissjnuxkjsuuxjsmkxjxkdjjxjdjxjjxjxjxjxjjdjdjxjjxjxHxhdjcjxhhxhsjjxjxjfjjfjfjfkfjfudifuidhdufhhjrjhfjdjdjdhfjchxhdhhxjdhdjjdjddxjhxhxjdnnjdjkcjd

Pan Doktor naprawdę godny polecenia, od roku leczymy zęby, za każdym razem bez znieczulenia bo naprawdę robi to bezboleśnie. Wyjaśnia co będzie robił, mówi co planuję na następną wizytę, kompetenty.

Pani doktor, która tam pracuje Elżbieta Balcer bardzo mnie zawiodła. Musiałam robić poprawki u innego dentysty. Dwa zeby leczone jeden z nadlewką (każdy dentysta dziwi się co to) drugi ząb - z bólem przyjęta do dentysty przez pani odżywkę dana do zęba. Pani doktor jest miła i na tym koniec

Chodzę do doktora Wojciecha Balcera od około roku. Polecił mi go znajomy, który był naprawdę baaardzo zadowolony. I ja popieram opinie i z czystym sercem polecam!! Pan Wojciech znajduje dla pacjenta czas, rozmawia, tłumaczy, określa jasno plan leczenia (prowadzi dialog, nie monolog). Leczę u niego zęby bez znieczulenia i nic nie boli. Co prawda koszt leczenia jednego zęba 150 zł, ale myślę, że warto! polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bielsko-Biała"?

lek. dent.
Tomasz Skoczek

Jarosław Siluk

Silmed
Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec