W ubiegłym roku w VII przyszłam do Pana doktora, który zastępował kolegę swego , który był w tym czasie na urlopie i przyjął mnie po ok. 5 godz. cierpliwie , zmęczony i nawet gdy wróciłam się by jeszcze poprosić o rtg ręki dopisał i nic nie mówił .Ortopedia to taka szczególna ,trudna i b. odpowiedzialna specjalizacja więc podziwiam ten spokój u tego lekarza i u lekarza z nim współpracującego przy zabiegach mają takie radosne buzie widać, że bardzo kochają to co robią zgodnie z przysięgą Hipokratesa.Nie sztuką jest być wyuczonym ...

wróciłam się by jeszcze poprosić o rtg ręki dopisał i nic nie mówił .Ortopedia to taka szczególna ,trudna i b. odpowiedzialna specjalizacja więc podziwiam ten spokój u tego lekarza i u lekarza z nim współpracującego przy zabiegach mają takie radosne buzie widać, że bardzo kochają to co robią zgodnie z przysięgą Hipokratesa.Nie sztuką jest być wyuczonym lekarzem ale sztuką jest być dobrym człowiekiem a Pan dr Banach jest tą osobą w pełni.
Bardzo polecam tego lekarza.

Dr Banach to świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Kontaktowy, cierpliwy i wyrozumiały. Jestem chodzącym, a już nawet biegającym przykładem kompetencji Pana Doktora. Dr Banach zrekonstruował mi przednie więzadła krzyżowe w obu kolanach na przełomie 2 lat. Po pierwszej rekonstrukcji wróciłem do amatorskiego grania w piłkę nożną i to bez żadnych dolegliwości. Po drugiej już biegam i dostrzegam w najbliższej przyszłości perspektywy powrotu do bardziej zaawansowanej rekreacji sportowej. Gorąco pozdrawiam Pana Doktora, a jeszcze bardziej polecam! P.S. I to wszystko na NFZ - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza w Bydgoszczy KLINIKA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU. Dziękuję całemu personelowi za pomoc i opiekę!

W dniu 23 października 2017 roku po raz drugi Pan dr n. medycznych Wojciech Banach dokonał mi operacji kolana - wstawienia endoprotezy kolana. Operacja i jej efekty są na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję Panu doktorowi i całemu personelowi Oddziału Ortopedii za profesjonalizm i sprawną fachową opiekę. Mam pełne zaufanie do Pana dr Wojciecha Banacha i polecam jako wysokiej klasy specjalistę. Piotr Burczyk

Piotr Burczyk

Jestem 8 miesięcy po operacji endoprotezy stawu kolanowego .Po zabiegu czuje się bardzo dobrze wróciłam do pełnej sprawności zawdzięczam to panu doktorowi Banachowi.To bardzo dobry fachowiec ,miły ,uczynny wszystkim bardzo polecam .Z podziękowaniem wdzięczna pacjentka Alina J z Konina

Witam, super lekarz, ma podejście do pacjenta. Fachowiec w całym. Tego słowa rozumieniu. Pozdrawiam panie Wojtku

Świetny ortopeda. Profesjonalista w swoim zawodzie. sympatyczny i uprzejmy w stosunku do pacjentów. Jestem wdzięczny za udzielaną mi pomoc medyczną. Serdecznie polecam!

Po raz drugi trafiłam do wspaniałego ortopedy dr. Wojciecha Banacha i chcę serdecznie mu podziękować za profesjonalnie przeprowadzoną operację.

Dr Wojciech Banach jest b.dobrym lekarzem-ortopedą, któremu można całkowicie zaufać. Zawsze znajdzie chwilę czasu, aby porozmawiać z pacjentem o nurtujących go sprawach dotyczących choroby, co dla każdego pacjenta jest bardo ważne . Jeśli ktoś ma problemy z kolanami, to polecam dr W. Banacha, sam jestem po operacji- endoprotezy kolana (22.04.br.)

Najlepszy lekarz na jakiego miałam okazję trafić. Profesjonalista. Jestem mu dozgonnie wdzieczna. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie do kazdego pacjeta podchodzi indywidualnie Bardzo mu DZIEKUJE!!!

Bardzo mu DZIEKUJE!!!

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznałam. Kompetentny i do tego miły i uśmiechnięty. Pacjentowi poświęca dużo czasu, jasno i szczegółowo tłumaczy istotę choroby i operacji. chciałabym aby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor Wojtek.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz
"Gastromed-Ikar" Sp. z o.o.
Fromborska 18
85-724 Bydgoszcz