dr Wojciech Banach

Świetny ortopeda. Profesjonalista w swoim zawodzie. sympatyczny i uprzejmy w stosunku do pacjentów. Jestem wdzięczny za udzielaną mi pomoc medyczną. Serdecznie polecam!

Najlepszy lekarz na jakiego miałam okazję trafić. Profesjonalista. Jestem mu dozgonnie wdzieczna. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie do kazdego pacjeta podchodzi indywidualnie Bardzo mu DZIEKUJE!!!

Bardzo mu DZIEKUJE!!!

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznałam. Kompetentny i do tego miły i uśmiechnięty. Pacjentowi poświęca dużo czasu, jasno i szczegółowo tłumaczy istotę choroby i operacji. chciałabym aby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor Wojtek.

powiem krotko......wspanialy lekarz i człowiek,godny naśladowania przez innych lekarzy ,naprawdę super ....tak trzymać doktorze robi pan wrazenie na pacjencie to ważne.....

Dr Banach to świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Kontaktowy, cierpliwy i wyrozumiały. Jestem chodzącym, a już nawet biegającym przykładem kompetencji Pana Doktora. Dr Banach zrekonstruował mi przednie więzadła krzyżowe w obu kolanach na przełomie 2 lat. Po pierwszej rekonstrukcji wróciłem do amatorskiego grania w piłkę nożną i to bez żadnych dolegliwości. Po drugiej już biegam i dostrzegam w najbliższej przyszłości perspektywy powrotu do bardziej zaawansowanej rekreacji sportowej. Gorąco pozdrawiam Pana Doktora, a jeszcze bardziej polecam! P.S. I to wszystko na NFZ - Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza w Bydgoszczy KLINIKA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU. Dziękuję całemu personelowi za pomoc i opiekę!

Dr Wojciech Banach jest b.dobrym lekarzem-ortopedą, któremu można całkowicie zaufać. Zawsze znajdzie chwilę czasu, aby porozmawiać z pacjentem o nurtujących go sprawach dotyczących choroby, co dla każdego pacjenta jest bardo ważne . Jeśli ktoś ma problemy z kolanami, to polecam dr W. Banacha, sam jestem po operacji- endoprotezy kolana (22.04.br.)

jestem zadowolona ze poznalam takiego lekarza ktory indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta.jest to lekarz z sprawdziwego zdarzenia wzbudzajacy zaufanie pacjenta polecam go wszystkim

rzadko spotykany przypadek zaangażowania

rzadko spotykany przypadek zaangażowania

Człowiek dusza, lekarz idealny miły konkretny mówiący zrozumiale. Nigdy nie spotkałem takiego ortopedy. Pozdrawiania dla dr Banacha "MOTOCYKLISTA" :-)

Człowiek dusza, lekarz idealny miły konkretny mówiący zrozumiale.
Nigdy nie spotkałem takiego ortopedy.
Pozdrawiania dla dr Banacha "MOTOCYKLISTA" :-)

PROFESJONALISTA To lekarz jakich na co dzień można zobaczyć tylko w telewizyjnych programach. To człowiek - duże SERCE!!! Pacjent - slaw-ek

PROFESJONALISTA
Pacjent - slaw-ek