dr Wojciech Banach

Czy ktoś zna numer kontaktowy lekarz by umówić się na prywatną wizytę?mój kontakt alina.for@interia.pl

Polecam znakomity lekarz ortopeda, rzadko się trafia na tak uprzejmych i konkretnych lekarzy. Pozdrawiam pana Wojciecha

Bardzo sympatyczny człowiek. Dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Poświeca dużo czasu pacjentowi.Potrafi dobrze wytłumaczyć schorzenie. Polecam!!!

Szpital Uniwersytecki - Zabieg artroskopii kolana przeprowadzony przez dr Banacha, sprawnie szybko i konsekwentnie. Po trzech dniach chodzę bez problemu. Opieka personelu na oddziale bez najmniejszych uwag. Bardzo dobre wrażenie zrobił młody anestezjolog. Wyrażam wszystkim podziękowania. Dziękuje Jerzy Liska - pacjent z 18.7.2011

Jerzy Liska - pacjent z 18.7.2011

bardzo dobry specjalista otwarty na pocjęta.mną osobiście zajął się po godzinach pracy kiedy zjawiłem się z powikłaniem kolana.inny lekarz olał mnie na oddziale wykręcając się że nie on mnie prowadzi(z bólu prawie mdlałem) dobrze że spotkałem doktora Banacha który od razu mną się zajął.dziękuje mu za to!polecam go wszystkim!!! maciej z Szubina

Bardzo dobry lekarz , oraz niezwykle uprzejmy człowiek jasno i otwarcie mówiący o sytuacji pacjenta . POLECAM

jest bardzo dobrym lekarzem ortopedą. Przeprowadził wiele operacji. Mam temu lekarzowi wiele do zawdzięczenia,ponieważ mam wymienione dwa stawy kolanowe. polecam go innym pacjentom.

podziękowania dla dr.Banacha za wykonani zabiegu artroskopii.Wspaniały lekarz polecam wszystkim.Pozdrawiam serdecznie Dariusz Sz.z Płocka

Lekarz godny polecenia ! Lekarz z prawdziwego zdarzenia - jestem po zabiegu Artroskopii ( 10-03-2011) ,którą wykonał dr Banach i pierwszy raz w życiu jestem pod wielkim wrażeniem - wspaniały gość!!! POLECAM GO WSZYSTKIM :-) A pana doktorze pozdrawiam Eugeniusz K.

przeprowadził bardzo fachowo artroskopię kolana, mimo tego, że bez żadnej gratyfikacji zajął się mną bardzo dobrze. Odbudował moją wiarę w to, że są jeszcze w Polsce lekarze kompetentni i nie "pazerni".Polecam zdecydowanie.