lekarz Wojciech Bogucki

3,6
3,9
3,7
3,4

Moja mała córeczka ma od dawna napady silnego kaszlu, kończącego się na ogół wymiotami, przez dwa lata błąkałam się bezskutecznie po wielu lekarzach specjalistach szukając fachowej pomocy. To był drugi kompetentny lekarz na którego trafiłam i który rozpoznał u małej astmę. Obecnie jest leczona z dość dobrym skutkiem. Idziemy jednak niebawem poprosić pana doktora o trafniejszy dobór leku doraźnego, gdyż nie zawsze jej pomaga, kiedy atak jest ostry.

Polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi i mojemu dziecku, tak więc jestem mu bardzo wdzięczna! POLECAM jeszcze raz.

Super lekarz. Syn ma 12 lat i do tej pory nikt w Warszawie nie wykrył alergii. Okazało się że ma silna alergie na kurz i roztocza. Obecnie się odczula i jest duża poprawa.Bardzo polecam tego lekarza.

Podczas wizyt w przychodni do gabinetu wchodzi kilka osób. Chaos. Nie dostałam wyników testów na własność. Kuł bezskutecznie moją córkę przez trzy lata szczepionką bez efektów i nie miał zamiaru zmieniać leczenia.

Pan doktor bardzo trafnie zdiagnozował alergie u mojej córki. Zlecał różne rodzaju testy, dopóki nie znalazł co jej dolega. Cierpliwy i dobre lekarz. Poza tym ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Naprawdę bardzo dobry alergolog wielu osobom pomógł. Dużo moich znajomych osób u niego się leczy. Przepisuje bardzo dobre leki które działają od razu i widać bardzo dużą poprawę. Pan Bogucki nawet przyjmuje w Pionkach . Polecam naprawdę

Znam i leczę się u tego lekarza od 1994 roku. Rewelacja !!! Moja siostra zaliczyła kilku lekarzy w Kozienicach, Puławach, Warszawie a i tak na koniec wylądowała u Pana Wojciecha. Zdecydowanie polecam.

Polecam, jak najbardziej. Od 10 lat leczę się u niego i każdy mój znajomy któremu go poleciła dziękuje mi! Tak trzymać Panie doktorze.

Tak trzymać Panie doktorze.

Dr Wojciech Bogucki bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego już od początku lat 90 nie spotkałem innego lekarza kompletnego jak ten.

Dr Bogucki pomimo swojej uprzejmości konkretnym lekarzem nie jest. Za każdym razem opowiada mi tę samą historię na temat mojej alergii. Zamiast przejść do konkretów i podjąć kompleksowe leczenie, faszeruje mnie lekami, które faktycznie pomagają, ale tylko w okresie nasilenia się objawów. Nie likwidując przyczyn alergii.