lekarz Wojciech Bogucki

Alergolog

Naprawdę bardzo dobry alergolog wielu osobom pomógł. Dużo moich znajomych osób u niego się leczy. Przepisuje bardzo dobre leki które działają od razu i widać bardzo dużą poprawę. Pan Bogucki nawet przyjmuje w Pionkach . Polecam naprawdę

Dr Wojciech Bogucki bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego już od początku lat 90 nie spotkałem innego lekarza kompletnego jak ten.

Robił mi na plecach jakieś dziwne testy,a ja mam od wielu lat trądzik różowaty.Doktor twierdził,że to alergia.Unikam słońca,gorących potraw i objawy zaczerwienienia twarzy mijają.Wmawiano mi alergię,podobnie jak inna pediatra alergolog,która z Panem Doktorem współpracuje.

Znam i leczę się u tego lekarza od 1994 roku. Rewelacja !!! Moja siostra zaliczyła kilku lekarzy w Kozienicach, Puławach, Warszawie a i tak na koniec wylądowała u Pana Wojciecha. Zdecydowanie polecam.

Lekarz internista,alergologo,a leczył mnie z powodu trądzika różowatego twierdząc,że jest to uczulenie na środki chemiczne.Nic z chemia nie mam do czynienia,jestem urzędnikiem.Wykonywał mi testy na plecach,ktróre nic nie wykazały.Nie polecam.

dZIWNY FACET.nIE WIEM CZY SIĘ ZNA NA ALERGIACH.tŁUMACZY ?ZAWILE,NIEZROZUMIALE.

dZIWNY FACET.nIE WIEM CZY SIĘ ZNA NA ALERGIACH.tŁUMACZY ?ZAWILE,NIEZROZUMIALE.

najlepszy lekarz leczę się u niego od początku astmy nie zmieniła bym go na żadnego innego ;)