lekarz Wojciech Bogucki

3,6
3,9
3,7
3,4

To jakaś masakryczna pomyłka !!!! Przy tym największą katastrofą jest pielęgniarka doktora !!! Tak niemiłej i bezczelnej kobiety nie poznałam w życiu!!!!Powinna dać młodym pracę i pość już na emeryturę!!!! Wielka żenada !!!!

najlepszy lekarz leczę się u niego od początku astmy nie zmieniła bym go na żadnego innego ;)

Przez pięć miesięcy dr Bogucki nie potrafił okreslić co mi dolega. Miałem między innymi silne napady kaszlu. Twierdził,że to na pewno alergia i faszerował różnymi lekami. Gdy już pomysły leczenia wyczerpały się, stwierdził : "najwyżej pan się udusi". Ponieważ nie rozpoznał astmy, arogancji nie było końca. Bufon i konował radomski.

Robił mi na plecach jakieś dziwne testy,a ja mam od wielu lat trądzik różowaty.Doktor twierdził,że to alergia.Unikam słońca,gorących potraw i objawy zaczerwienienia twarzy mijają.Wmawiano mi alergię,podobnie jak inna pediatra alergolog,która z Panem Doktorem współpracuje.

Lekarz internista,alergologo,a leczył mnie z powodu trądzika różowatego twierdząc,że jest to uczulenie na środki chemiczne.Nic z chemia nie mam do czynienia,jestem urzędnikiem.Wykonywał mi testy na plecach,ktróre nic nie wykazały.Nie polecam.

dZIWNY FACET.nIE WIEM CZY SIĘ ZNA NA ALERGIACH.tŁUMACZY ?ZAWILE,NIEZROZUMIALE.

dZIWNY FACET.nIE WIEM CZY SIĘ ZNA NA ALERGIACH.tŁUMACZY ?ZAWILE,NIEZROZUMIALE.