dr n. med. Wojciech Gwara

doktor Gwara jest dobrym specjalistą i nigdy mnie nie zawiódł nawet jak wyjechał na consilium przekazał mnie drugiemu lekarzowi w szpitalu i nic mi nie brakowało. Byłam w ciąży bliźniaczej ale w 16 tyg ciąży okazało się że został tylko jeden bardzo przykre i starałam się dotrwać do końca z tym moim maleństwem. Pan doktor wszystko mi wytłumaczył dlaczego czasami tak się dzieje i dziękuje mu za to.

Z czystym sumieniem POLECAM dr Gware. Trafilam do niego z polecenia i nie zaluje. Fachowa pomoc, zawsze wszystko wyjasni, jest mily i zawsze poswieca mi tyle czasu ile potrzeba. Ostatnio mial watpliwosci co do mojej ciazy i od razu wyslal do szpitala na kontrole(na szczescie wszytko wyszlo ok). Cennik tez nie wygorowany jak na prywatny gabinet.

Pomimo burzy na temat tego lekarza w internecie zdecydowałam się "zaryzykować" prowadzenie ciąży u tego lekarza - jak narazie jestem w 100% zadowolona. Wszystko jest jak najbardziej ok, przemiła i fachowa obsługa, gabinet posiada USG również 3D wszystko jest na miejscu. Zarówno lekarz jak i położna poświecają mi i dziecku odpowiednią ilość czasu Cena wizyty ciężarnej 50, cena wizyty ciężaranej z USG 100 zł, cytologia 20 zł.

gorąco polecam!! świetna atmosfera, bardzo przyjazny lekarz, wszystko konkretnie wyjaśnia i zna się na rzeczy, jest lekarzem wielu moich koleżanek i każda jest z niego zadowolona

Lekarz nastawiony na zysk. Dokonał u mnie 2 zabiegi - źle wykonane. Długo męczyłam się ze skutkami. Na koniec spławił mnie kiedy był wypytywany przez mnie co jest grane, informując, że mam zmienić lekarza, bo to nie jest warsztat samochodowy. Zupełny brak profesjonalizmu. Byłam jego pacjentką przez 9 lat.

Byłam jego pacjentką przez 9 lat.

Dr Gwara jest bardzo dobrym specjalistą,prowadził mi ciażę,która była zagrożona, zdarzały się różne trudne sytuacje,zawsze wiedział co robić i nie mylił się.Profesjonalne podejście i wiedza.W szpitalu,tez było ok.robił mi cc i wszystko jest dobrze.Polecam

Bardzo dobry lekarz ,uprzejmy,rzetelnie odpowiada na wszystkie zadawane mu ptania. Ale zeby sie przekonac trzeba samej sie przekonac kazdy ma swoje za i przeciw. Ja jestem zadowolona i z czystym sumieniem moge polecic lekarza jako najlepszego.

Ale zeby sie przekonac trzeba samej sie przekonac kazdy ma swoje za i przeciw.

jednym słowem Super Jestem jego pacjentką od 3 lat

jednym słowem Super Jestem jego pacjentką od 3 lat

świetny specjalista..człowiek..polecam...

świetny specjalista..człowiek..polecam...

nie zmieniłabym na innego lekarza pomógł mi w różnych wątpliwościach związanych z ciążą pomocny przy porodzie