dr n. med. Wojciech Gwara

bardzo dobry i kompetentny lekarz.wykazał się dużym zainteresowaniem, otoczył wsparciem i wszelką pomocą przed i po operacji.Lekarz godny zaufania i polecenia.

Dr Gwara to dobry lekarz,specjalista,to człowiek kulturalny,szanujący swoje pacjentki.Jest życzliwy,miły,delikatny zarówno przy badaniu jak i w słowach.Wizyty u Niego są przyjemnością, a kobieta zapomina o stresie.Pan Dr. przeprowadza dokładny wywiad i konkretnie wypytuje o objawy.Jest dokładny,rzetelny,zleca wszystkie potrzebne badania. Jego gabinet jest dobrze wyposażony, wszystko ma na miejscu.Bardzo dobrze prowadzi ciąże,jest dokładny.Pan Dr. prowadził dwie moje ciąże i jestem bardzo zadowolona.Zarówno przy pierwszej jak i drugiej ciąży bardzo się mną opiekował.Wizyty u P. Dr. zarówno prowadzone podczs ciąży jak i wizyty kontrolne to kompletna diagnostyka ( USG,badanie piersi,cytologia ) i nie trzeba się upominać.Pana Dr. nie zamieniłabym na innego lekarza, darzę Go dużym zaufaniem i polecam innym kobietą.M.J.

kilka lat bylam pacjentką dr gwary. mialam o nim dobre zdanie, ale ostatnio diametralnie sie zmienilo. po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych pojawil sie problem z miesiaczką, bardzo dlugie cykle itd,nawet powyzej 60 dni. dr gwara nie zlecil badan hormonalnych tylko spytal jakie sa moje plany, tzn. chce zajsc w ciaze czy nie. bo jesli nie to dalej antykoncepcja. a ja wlasnie odstawilam pigułki bo zdecydowalismy sie z partnerem na dziecko. pan dr przepisal kwas fioliowy i kazal sie starac. po pol roku nadal cykle byly nieregularne wiec wybralam sie po porade. w trakcie badania USG okazalo sie ze jestem 4 tyg w ciazy, na dodatek blizniaczej. przepisal luteine i kazal przyjsc za dwa tyg. po dwóch tygodniach nie bylo sladu po ciazy, zaznaczam ze nie mialam miesiaczki w tym czasie. nie potrafil mi powiedziec co sie stalo.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt, Polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt, Polecam

Chodzę do tego lekarza już od trzech lat, a obecnie prowadzi moją ciążę i z czystym sercem mogę polecić jego usługi.

Uważam,że Pan doktor zatracił się w dzisiejszej rzeczywistości pogonii na przysłowiową złotówką, która jest dla niego ważniejsza niż profesjonalna opieka medyczna. Niestety rozczarował mnie ogromnie- jako lekarz prowadzący.

Niestety rozczarował mnie ogromnie- jako lekarz prowadzący.

Doktor Gwara jest najlepszym lekarzem pod sloncem. Zdarzylo mi sie korzystac z porady wielu specjalistow i dlatego wiem co pisze. Teraz mieszkam w UK i zaluje ze dr Gwara nie prowadzi mojej ciazy. Szesc lat temu poddalam sie opiece lekarskiej w prowadzeniu mojej pierwszej ciazy i bylam bardzo zadowolona. Jest swietnym spec. w dziedzinie ginekologii i poloznictwa. Iza

W gabinecie super miło i rzetelnie, w szpitalu badanie wygladało jak rzeź!! Nieprzyjemne, niedelikatne...bo nie za kase!! Tak poza tym to bardzo dobry specjalista polecam!!

Tak poza tym to bardzo dobry specjalista polecam!!

POLECAM! 100% opieka w czasie ciąży, dobra diagnoza i szybkie leczenie. Profesjonalne USG.

Bardzo dobry specjalista ginekolog.Polecam!

Bardzo dobry specjalista ginekolog.Polecam!