Lekarz jakich mało.Wspaniały człowiek i fachowiec.Dziękuję Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z łódzkiego

Kompetentny w 100%. Bezinteresowny, zawsze pomocny, wspaniały fachowiec nie wspominając o serdeczności i wysokiej kulturze osobistej. Jako w lekarzu jestem w Nim "zakochana". Jestem pracownikiem służby zdrowia i pracowałam i pracuję z różnymi lekarzami i różnymi fachowcami (również miłymi i dobrymi) ale dr Hoffmann to dr Hoffmann... brakuje słów by określić jego walory jako lekarza i człowieka. Dziękuję doktorze :) a państwu polecam tego fachowca.

Pan Wojciech Hoffman jest wspaniałym człowiekiem nie tylko prywatnie ale także w szpitalu. Interesuje się każdym pacjentem , nie ma wybranych. Nie będę się rozpisywać bo wszystko, a nawet nie ma słów którymi można by opisać pracę Pama W. Hoffmana Wielki Szacunek. Ela

Leczył mnie w szpitalu w Żninie. Poza jednym (już nie żyjącym lekarzem) najlepszy jakiego miałem okazje spotkać. A słuchanie muzyki w czasie zabiegu to dosłownie frajda. Złamanie trójkostkowe podudzia wyleczone i noga w 100% sprawna. Godny całkowitego polecenia.

Lekarz jakich mało.Wspaniały człowiek i fachowiec.Interesuje się każdym pacjentem. Leczenie u Pana Doktora to naprawdę przyjemność.Takich lekarzy nam brakuje.Jestem po endoprotezie biodra i czuję się świetnie dzięki Panu Doktorowi.

Zdecydowanie polecam Pana doktora :) Mam 17 lat i jestem po przeszczepie kości i więzadeł bocznych. Fachowa opieka. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Trochę za szybko,żebym pisałą, że jest ok bo dopiero 5 tygodni po operacji, ale zapowiada się na szczęśliwy happy end :) Polecam

WSPANIAŁY LEKARZ, WSPANIAŁY CZŁOWIEK ŻADEN Z PACJENTÓW NIE JEST MU OBOJĘTNY

WSPANIAŁY LEKARZ, WSPANIAŁY CZŁOWIEK ŻADEN Z PACJENTÓW NIE JEST MU OBOJĘTNY

Od niedawna jestem pacjentką dr W. Hoffmanna.Dotarłam do niego z polecenia znajomych i rodziny.Stwierdzam ,że jest to lekarz z prawdziwego powołania. Cieszę się , że wreszcie trafiłam na takiego fachowca.

Od niedawna jestem pacjentką dr W. Hoffmanna.Dotarłam do niego
z polecenia znajomych i rodziny.Stwierdzam ,że jest to lekarz
z prawdziwego powołania. Cieszę się , że wreszcie trafiłam na takiego fachowca.

Ciepły, serdeczny, opiekuńczy i do tego wspaniały fachowiec. Rzadko się to dzisiaj spotyka.

Super lekarz miałem torbiel pod kolanem musiałem się poddać operacji wyjaśnił mi ze jeśli zastosuję się do jego zaleceń to wszystko będzie dobrze i tak jest.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz