dr hab. Wojciech Kiebzak

Rehabilitant

Rzeczowy, merytoryczny specjalista. Pod jego okiem syn, wcześniak robi postępy. Dziękujemy za opiekę.

Bardzo polecam! Córka jest pod opieką Pana Profesora od 9 miesięcy i dzięki stosowaniu się do zaleceń, zaangażowaniu i wytrwałości osiągnęliśmy ogromne postępy (każdy kto znał naszą sytuację cieszy się razem z nami i to ile nam się udało osiągnąć do tej pory jest najlepszym dowodem na to że było WARTO!). Od siebie mogę tylko zachęcić rodziców żeby nie poddawali się, wytrwale stosowali się do zaleceń a taka współpraca napewno przyniesie efekty.

Przed wizytą u Profesora Kiebzaka warto zadać sobie pytanie czy jako rodzic chcemy mieć realny wpływ na sprawność fizyczną naszego dziecka, czy oczekujemy że specjalista rehabilitacji będzie z nim ćwiczył. Dlaczego? Pan Profesor diagnozuje dziecko, pokazuje i uczy rodziców jak poprzez codzienną pielęgnację (noszenie, odpowiednie zwracanie się), ćwiczenia i stymulację można pomóc dziecku rozwijać się prawidłowo. Trafiliśmy pod skrzydła Profesora zaraz po urodzeniu córeczki. Otrzymaliśmy instrukcję jakie ćwiczenia i stymulację mamy wykonywać, co więcej zostaliśmy dokładnie przeszkoleni jak to robić. Nie było łatwo, to nasze pierwsze dziecko i mówimy o ...

Trafiliśmy pod skrzydła Profesora zaraz po urodzeniu córeczki. Otrzymaliśmy instrukcję jakie ćwiczenia i stymulację mamy wykonywać, co więcej zostaliśmy dokładnie przeszkoleni jak to robić. Nie było łatwo, to nasze pierwsze dziecko i mówimy o pracy z niemowlakiem, którego obsługi dopiero się uczyliśmy. To nie jest łatwa sprawa dla matki czy ojca wykonywać m. in. stymulację Vojty na swoim dziecku, ale dzięki Profesorowi który służył nam wsparciem i dał przysłowiowego kopa, nabraliśmy pewności siebie w naszych działaniach i nasza córka super się rozwija!
Uważam, że Pan Profesor jest wybitnym specjalistą, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest pomocny i konkretny. Bardzo dużo daje od siebie, ale też oczekuje od rodziców zaangażowania. Bardzo się cieszę, że mamy możliwość korzystania z pomocy Pana Profesora i jego zespołu. Wiem, że dzięki temu wspieramy prawidłowy rozwój fizyczny naszej córki, która teraz w super tempie nabywa nowe umiejętności, mimo początkowych zaburzeń.

Bardzo polecam! Profesor Kiebzak ma ogrom wiedzy, dużo cierpliwości i jest bardzo oddany małym pacjentom. Jeśli chodzi o skuteczność terapii to podkreśla, że największy sukces zależy od zaangażowania rodziców. To my, w domu, musimy popracować żeby to wszystko miało sens! Na szczęście pan profesor bardzo rzetelnie pokazuje i tłumaczy wszystkie zalecenia i ćwiczenia, dodatkowo daje instrukcje na kartce żeby o niczym nie zapomnieć i zawsze mieć pod ręką ściągę 😊 Jeśli rodzic ma z czymś problem, pan profesor jest dostępny pod telefonem i zawsze chętnie wytłumaczy, przypomni co trzeba. Nie mogliśmy z córką trafić do lepszego specjalisty! Z całego serca polecam!

Profesor jest wybitnym specjalistą. Nie tylko postawił dobrą diagnozę i zaproponował odpowiednie ćwiczenia do pracy z noworodkiem w domu, ale dodatkowo wszystko nam cierpliwie wytłumaczył. Dzięki wizycie u Profesora wiemy z mężem, gdzie popełnialiśmy błędy np. w noszeniu dziecka, które nieuświadomione mogły spowodować dużo poważniejsze schorzenia. Bardzo polecamy.

Polecam dr. Kiebzaka pomógł mojej córeczce z asymetria ułożeniowa , stosowaliśmy się do zaleceń i pierwsze efekty były już widoczne po 2 tygodniach , ale trzeba również ćwiczyć w domu i nie odpuszczać. Profesor jest konkretny i świetny w swoim fachu. Widać że zależy mu na dobru dziecka. Pozdrawiamy.

Polecam Pana Profesora z całego serca! Pan Profesor prowadzi moją córkę od trzech miesięcy i dzięki stosowaniu się do jego zaleceń córka zaczęła robić ogromne postępy! Pan Profesor jest bardzo konkretny, rzetelny, zaangażowany w proces terapeutyczny, fachowiec i pasjonata w swojej dziedzinie. Efekty pracy z dzieckiem oceniane są na każdej wizycie, ewentualne wątpliwości rozwiewane i tylko cierpliwa i regularna praca z dzieckiem zaowocuje pozytywnymi zmianami.

Jestem studentką fizjoterapii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i przez ostatnie pół roku miałam możliwość odbycia wolontariatu w Klinicznym Zakładzie Rehabilitacji Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach kierowanego przez Profesora Wojciecha Kiebzaka. Podczas wolontariatu dostałam możliwość uczestniczenia zarówno w wizytach ambulatoryjnych jak i konsultacjach na oddziałach szpitalnych u Pana Profesora. Na każdej z wizyt czy konsultacji Profesor z pełnym profesjonalizmem prowadził badania, analizował oraz dobierał odpowiednią terapię, dopasowując wszystkie zalecenia indywidualnie do pacjenta. Profesor w doborze terapii łączy metody Vojty, NDT Bobath, Si. Coś co warto zaznaczyć ...

Podczas wolontariatu dostałam możliwość uczestniczenia zarówno w wizytach ambulatoryjnych jak i konsultacjach na oddziałach szpitalnych u Pana Profesora. Na każdej z wizyt czy konsultacji Profesor z pełnym profesjonalizmem prowadził badania, analizował oraz dobierał odpowiednią terapię, dopasowując wszystkie zalecenia indywidualnie do pacjenta. Profesor w doborze terapii łączy metody Vojty, NDT Bobath, Si. Coś co warto zaznaczyć - każdy z pacjentów czy opiekunów jest informowany o podstawach, z wytłumaczeniem co, jak i dlaczego powoduje dany skutek i jak można danym problemom zapobiegać. W przypadku potrzeby przeznaczenia dłuższego czasu na wyjaśnienie terapii czy zaleceń - zawsze fizjoterapeuta z zespołu zostawał i starał się, by wytłumaczyć każdy szczegół. Do Pana Profesora przyjeżdżają doktorzy z całej Polski, którzy chcą się rozwijać i nabywać nowe umiejętności. W trakcie wolontariatu mogłam uczestniczyć w wielu procesach rehabilitacyjnych, których pozytywne skutki utwierdziły w przekonaniu, że prowadzona terapia ma prawdziwą wartość.
W szpitalu każdy dzień był pełen zaangażowania, pasji oraz pracy dla dobra pacjenta.
Jestem wdzięczna za taką możliwość rozwoju.
Zuzanna Broczkowska

Profesor Kiebzak to człowiek o złotym sercu, uprzejmy, wszystko szczegółowo tłumaczy i upewnia się czy rodzice zrozumieli zalecenia. Poświęca ogrom czasu pacjentom, syn został zdiagnozowany na pierwsze wizycie i na każdej kolejnej widać ogromna poprawę dzięki zaleceniom które zlecił Profesor. Nie ma lepszego specjalisty!

Lekarz z powołania! Bardzo szybka, trafna diagnoza oraz rehabilitacja, która zdziałała cuda☺️. Zawsze polecam znajomym.