dr hab. Wojciech Kiebzak

Rehabilitant

Jestem po kolejnej wizycie u profesora Kiebzaka, która jak zwykle upłynęła w przyjemnej atmosferze. Profesor poświecił nam dużo czasu i uwagi. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, a mam ich zawsze wiele, zwrócił uwagę na błędy, które popełniam wykonując terapię i wszystko jeszcze raz cierpliwie wytłumaczył. Jestem bardzo wdzięczna prof. Kiebzakowi za ogromne zaangażowanie i wspaniałe podejście do mojej córeczki.

Polecam Profesora z czystym sumieniem. Jesteśmy pod opieką fizjoterapeutuczną wraz z 8-miesięczną córeczką praktycznie odkąd się urodziła, pracujemy metodą Vojty. Profesor Kiebzak jest osobą kompetentną, mam do niego zaufanie. Terapia nie jest łatwa, szczególnie na początku, kiedy musimy się nauczyć jak poprawnie nosić czy wykonywać ćwiczenia. Trzeba się nauczyć poprawnej pielęgnacji i bardzo często, jak było w naszym przypadku, zmienić złe nawyki. Rezultaty są widoczne, co jest największą motywacją do dalszej pracy. Każdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej, aby były efekty terapii potrzeba dużej dyscypliny i precyzji w wykonywaniu ćwiczeń. Pomiędzy wizytami, profesor zawsze odbiera telefon, więc w razie wątpliwości można się skontaktować.

Szczerze polecam prof. Kiebzaka. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie oraz wspaniałe podejście do dzieci. Pan profesor jest zasadniczy, ale to wynika z ogromnego oddania swojej pracy, a tym samym troski o swoich pacjentów. Jedyne czego wymaga to odrobina zaangażowania ze strony rodziców, by mogły pojawić się efekty wspólnej pracy, a to właśnie na tym nam rodzicom powinno zależeć najbardziej. I nie warto zrażać się nawet jeśli w dosadny sposób profesor zwróci nam na coś uwagę, bo przecież nie o to chodzi by klepać po ramieniu kiedy robimy coś źle, szkodząc przy tym swojemu dziecku. Chcąc osiągnąć sukces trzeba się stosować do zaleceń, a to w przyszłości na pewno zaprocentuje. My jesteśmy dopiero na początku drogi, ale naszej córeczce pan profesor już pomógł, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Polecam z całego serca prof. Kiebzaka wspaniały lekarz z podejściem do dzieci. Profesor pomógł córce dokładnie wytłumaczył jak ćwiczyć, nosić i co najważniejsze nie musimy męczyć dziecka rehabilitacja która okazała się zbędna

Polecam z całego serca prof. Kiebzaka
wspaniały lekarz z podejściem do dzieci.

Szczerze polecam profesora Kiebzaka. Wspaniałe podejście do małych dzieci, niemowląt a przy tym ogromna wiedzą, doświadczenie i profesjonalizm. Moja córka miała wmawiane wzmożone napięcie mięśniowe i z tego powodu była męczona rehabilitacją bez żadnych efektów przez kikla miesięcy. Profesor po kilku minutach badania i obserwacji wiedział juz ze dziecko zupełnie nie prezentuje takiego problemu. Uzyskaliśmy rzetelna i przystępna wiedzę, proste wskazówki i zalecenia dla naszej córki bez konieczności katowania dziecka cotygodniowym histerycznym płaczem przez 60 minut rehabilitacji metoda która po pierwsze nie była dobrana do dziecka a po drugie nie przynosiła żadnych efektów.

Profesor być może kompetentny ale wiecej pomógł mi młodszy lekarz. Profesor był nieprzystępny, odnosił się do mnie nieuprzejmie i z wyższością. Zero empatii i wyrozumienia.

Witam bardzo polecam profesora ma ogromną wiedze którą potrafi bez nerwów przekazać rodzicowi spokojnie tłumaczy jak ćwiczyć z dzieckiem widać że jest profesjonalistą w swojej dziedzinie .

Przy stymulacjach jakie Pan profesor proponuję zależy zachowac zimną krew, starać się nie wracać uwagi na to że dziecko płacze i uświadamiać sobie że żadnej krzywdy ani bólu nie przystwarzamy swojemu dziecku a wręcz przeciwnie. Bardzo polecam procesora ponieważ jego profesjonalizm, doświadczenie a przede wszystkim wiedza widać jak pomaga mojemu dziecku.

Jestem mamą wczesniaków bliźniaków. Borykali się z różnymi dysfunkcjami i dzięki terapii opracowanej przez profesora wychodzimy na prostą. Każdemu z chłopców poświęca dużo uwagi i dokładnie bada. Jego wybuchowość wynika z błędów notorycznie popełnianych przez rodziców. Przy dużej samodyscyplinie rodziców w terapii i codziennie pielęgnacji dzieci, wizyta u prof przebiega bezproblemowo. Cały zespół jest godny polecenia.

Mamy pandemię, nie mogłam nigdzie skonsultować mojego dziecka. Tu z nieba spadł nam dr Kiebzak. Opracował wraz ze swoim zespołem konsultacje zdalne, my nagrywamy dziecko, a potem dostajemy wskazówki co robić. Pan doktor podyktował mi stronę A4 zaleceń - jak ćwiczyć, jak pielęgnować i czego unikać, omawiając ze mną dokładnie każdy punkt. Za 3 dni mamy wysłać filmiki z postępami i dostaniemy kolejne wytyczne. Byłam załamana widząc jak męczy się moje dziecko. Pan doktor uspokoił mnie, powiedział, że zrobimy co się da na odległość, że po to jest, żeby pomóc jak tylko się da. Jesteśmy z mężem pod wrażeniem życzliwości i zaangażowania w nasz problem. Dziękujemy!!