dr hab. Wojciech Kiebzak

Rehabilitant

Pan Profesor to niezwykle uprzejmy i znakomity specjalista. Z szacunkiem podchodzi dla każdego człowieka i zawsze przyjaznym uśmiechem wita się z każdym. Jest specjalistą w swojej dziedzinie, co potwierdza jego wkład i zaangażowanie w każde zadanie, którego się podejmuje. Ponadto, w jasny i ciekawy sposób przekazuje wiedzę innym.

Jeżeli chcesz pomóc swojemu dziecku to nie ma lepszego specjalisty w świętokrzyskim. Efekty są jednoznaczne i potwierdzają, że warto polecić Pana doktora. Należy wziąć pod uwagę, że Pan doktor bedzie wymagał od Ciebie pracy z dzieckiem więc jeśli na prawde zależy Ci na zdrowiu pociechy to nic strasznego. Na wizytę trzeba zabierac rękawiczki jednorazowe i maseczkę.

Efekty są jednoznaczne i potwierdzają, że warto polecić Pana doktora.

Na wizytę trzeba zabierac rękawiczki jednorazowe i maseczkę.

Trudno wyrazić słowami wdzięczność za ciepło, profesjonalizm a przede wszystkim cierpliwość nie tylko wobec dziecka ale też rodziców. Sama opieka nad dzieckiem jest trudna a jeśli dochodzi do tego jakaś dysfunkcja często siły opadają, dlatego tak ważne jest wsparcie w tych trudnych momentach. Pan Profesor kompleksowo podchodzi do terapii, która jak odłoży się emocje na bok nie jest trudna, a przy solidnej stymulacji z dnia na dzień robi się coraz szybsza, a co najważniejsze widać efekty u dziecka. Z głębi serca dziękujemy Panu Profesorowi za pomoc i wsparcie

Polecam serdecznie Profesora Kiebzaka. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Powiem otwarcie, terapia nie jest łatwa, wymaga pełnego zaangażowania obojga rodziców, a także innych osób które zajmują się dzieckiem. Terapia nie polega jedynie na wizytach, ale na wdrożeniu odpowiedniego noszenia oraz na regularnych ćwiczeniach. Córka była pod opieką profesora od 3 tygodnia życia do skończenia 13 miesięcy. Na każdej wizycie wdrażane były odpowiednie zalecenia. Zuzia zaczęła raczkować w wieku 13 miesięcy i chodzić przed 18 miesiącem życia. Nie było łatwo, ale cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. Dziękuję serdecznie Profesorze i pozdrawiam gorąco.

Z czystym sumienie polecam dr hab. Wojciecha Kiebzaka. Profesjonalista z podejściem do problemu w sposób całościowy. Zależy mu na każdym pacjencie w każdej chwili co objawia się np. szybkimi i trafnymi poleceniami co do postawy nawet w poczekalni. Najważniejsza jest skuteczność, a Pan Doktor jest skuteczny - mam wyprowadzone "na prostą" dwie córki.

Z czystym sumienie polecam dr hab. Wojciecha Kiebzaka.

Do profesora Kiebzaka trafiłam z córką, u której był problem z asymetrycznym ułożeniem ciała i zbyt dużym napięciem w rączkach i nóżkach. Miała bardzo słaby podpór na brzuszku i zwracała się główką głównie w jedną stronę. Po dokładnym zbadaniu dziecka, profesor wnikliwie omówił z nami nad czym musimy pracować, jakich błędów unikać podczas pielęgnacji i zabaw z córką. Minęło już kilka miesięcy od pierwszej wizyty i jest zdecydowana poprawa. Ważne jest również to, że w razie pytań i wątpliwości można do profesora zadzwonić. Pan profesor jest bardzo zaangażowany w swoją pracę, poświęca swój czas i dzieli się cenną wiedzą, dlatego należy podchodzić poważnie do zaleceń oraz wyznaczonych terminów wizyt.

Profesor Wojciech Kiebzak jest osobą niesamowicie zaangażowaną w swoją pracę, bez dwóch zdań wkłada w nią całe serce. Specjalista wysokiej klasy. Już po pierwszej wizycie była u córki zauważalna poprawa. Profesor bardzo dokładnie bada maluszka. Wszystkie zalecenia są dokładnie wytłumaczone - jak poprawnie wykonywać i co chcemy osiągnąć danym działaniem. Profesor po kilku dniach od konsultacji prosi o telefon, aby omówić postępy i ewentualne trudności. Bardzo ważne, że metoda Vojty, która jest stosowana jest dla maluszka niebolesna! Cieszę się że trafiłyśmy do Profesora. Córka jest pod świetną opieką. Dziękujemy Karolina ...

Już po pierwszej wizycie była u córki zauważalna poprawa.
Cieszę się że trafiłyśmy do Profesora.
Córka jest pod świetną opieką.
Dziękujemy
Karolina z Marysią

Profesor Kiebzak jest rzeczowy i konkretny.Na 2 wizytach na których byłyśmy z córeczka w szpitalu określił jasno jaka metodę będziemy stosować u córeczki że względu na jej opóźnienie w rozwoju motorycznym.Dal zalecenia spisane na kartce szczegółów je wyjaśnił a potem pokazał jak je wcielać w życie.Zastosowal metodę Vojty robiąc poszczególne ćwiczenia przy mnie a przy moich wątpliwościach co do siły uchwytu pokazywał mi to ma mojej ręce.Zalecona terapia przyniosla już spektakularne efekty w ciągu 1,5 miesiąca.Dziecko miało 2 miesiace opóźnienia w rozwoju i nie podnosiło raczek do zabawek, była chaotyczna jeśli chodzi o koordynację.Po 1,5 miesiąca dziecko już prawie dorównało rowiesnikom.To jest bardzo duży sukces.Profesor w sposób delikatny na 1 wizycie wyjaśnił mi z czym takie opóźnienie może się wiązać a jednocześnie dal dużo nadziei, że zalecona terapia da efekty i będzie wszystko dobrze. Zadbał także o mój komfort psychiczny.Na 2 wizycie okazało się że dziecko osiągnęło duże postępy np przewroty z brzucha na plecy, zaczęło bardziej interesować się otoczeniem, chwyt manipulacyjny stał się precyzyjny ogólnie praktycznie jest prawie dobrze.2 wizyta w podobnej atmosferze.Ponownie zostały pokazane nam te rzeczy z terapii z którymi miałam wątpliwości czy dobrze wykonuje.Profesor ponownie powiedział że mogę dzwonić w razie wątpliwości.Dzwonulam po pierwszej wizycie i prof.Kirbzak szczegółowo wytłumaczył mi przez telefon jedno z zaleceń.Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dala metoda, która polecił prof. oraz z wizyt i osoby Profesora.Jest konkretnym profesjonalista a jednocześnie dobrym człowiekiem.

Aktualnie uczęszczam z synem do profesora , obecnie ma 6,5 mca, uczęszczamy w zasadzie od 3 tygodnia życia , choć pierwszą rozmowę z profesorem odbyłam gdy miał tydzień. Profesor bardzo Nam pomaga, jest żywo zainteresowany dzieckiem i jego postępami , ale też muszę powiedzieć , iż wszelkie zalecenia profesora wykonywaliśmy bardzo sumiennie , choć czasem naprawdę było ciężko . Profesorowi zależy na dobru dzieci, i być może stąd przeświadczenie niektórych rodziców , że jest nieprzyjemny . Profesor jest świetnym specjalistą i jeśli rodzic wykonuje jego zalecenia może mieć pewność , że pomoże jego dziecku. Profesor przedkłada dobro dziecka ponad komfort i przyjemną atmosferę dla rodzica… ale przecież nie chodzi tutaj o nasze zadowolenie z przyjemnej atmosfery na wizytach , ale faktyczną pomoc naszym dzieciom.

Profesor Kiebzak to oddany temu co robi lekarz ,to nie osoba która się zna tylko osoba która jest stworzona do tego co czyni polecam profesora