dr hab. Wojciech Kiebzak

Rehabilitant

Pan Profesor ma indywidualne podejście do dzieci. Syn korzysta z poradni już ponad 10 lat. Podczas każdej wizyty, Pan Profesor bardzo dokładnie analizuje rozwój fizyczny syna. Terapia dobierana jest do jego aktualnych potrzeb i jest niezwykle skuteczna. Szczerze polecam.

Jestem wdzięczna panu profesorowi za wsparcie, dobre słowo, a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Profesor jest osobą konkretną i zasadniczą. Zależy mu na każdym pacjencie. Wszyscy dookoła straszyli mnie poważnymi schorzeniami u mojego synka- wcześniaka. Pan profesor pozytywnie nastrajał, motywował, uspokajał. Zalecona terapia przynosi ogromne efekty, synek rozwija się prawidłowo. Polecam pana profesora z całego serca.

Profesor Kiebzak to bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą. Na każdej wizycie przeprowadza bardzo dokładnie badanie małego pacjenta oraz dokładny wywiad. Ze spokojem tłumaczy na czym polega problem, na co zwracać uwagę oraz jakie błędy my rodzice popełniamy. Co wizytę kontroluje zaleconą terapię w wykonaniu rodzica, jej wpływ na dziecko. Poświęca tyle czasu ile to konieczne, by nauczyć rodzica prawidłowego wykonywania zaleceń. Ma przeogromna cierpliwość nawet, gdy dziecko ma duże, nieznane wcześniej dysfunkcje. Jego dużym atutem jest psychologiczne podejście do pacjenta. Dodatkowe zalety to punktualność, możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu konsultacji przebiegu procesu terapeutycznego lub w razie problemu.
Bardzo polecam Profesora jako skutecznego specjalistę!

Szczerze polecam prof. Kiebzaka. Bardzo profesjonalny. Dokładnie wytłumaczył jak należy ćwiczyć z córką, na co zwracać uwagę podczas codziennej pielęgnacji. Wreszcie trafiliśmy z Olą w dobre ręce.

Skierowanie do prof. Kiembzak dostaliśmy po wypisie ze Szpitala ŚCP w Kielcach. Po kilku spotkaniach od razu zauważyliśmy poprawę. Wtedy wiedzieliśmy że trafiliśmy pod odpowiednie skrzydła, aby nasze dziecko rozwijało się prawidłowo. 😊 Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za poświęcony czas, wiedzę, doświadczenie oraz odpowiednie zalecenia. Szczerzę polecam!😊

Szczerzę polecam!😊

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesora. Profesjonalne podejście do dziecka. Potrafi pokazać gdzie popełnia się błędy aby rehabilitacja była skuteczniejsza. Wszystkim możemy polecić profesora Kiebzaka.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesora.
Profesjonalne podejście do dziecka.
Potrafi pokazać gdzie popełnia się błędy aby rehabilitacja była skuteczniejsza.
Wszystkim możemy polecić profesora Kiebzaka.

Do profesora Kiebzaka zostaliśmy skierowani po wypisie ze szpitala naszego wcześniaka. Po odbyciu już kilku wizyt jesteśmy zadowoleni z zaproponowanych działań. Zauważamy duży postęp dziecka w rozwoju motorycznym. Wprowadzona terapia przynosi oczekiwane efekty. Naszym zdaniem podejście profesora ma zawsze na celu dobro dziecka. Ewentualne uwagi do rodziców nie powinny być odbierane jako krytyka personalna, ale powinny motywować rodziców do działania. Pamiętajmy, że wiedzę którą otrzymujemy w gabinecie należy systematycznie wykorzystywać w domu, bo tylko wtedy przyniesie efekty.

Witam, jestem mamą wcześniaka. Po wyjściu ze szpitala zostałam skierowana do fizjoterapeuty i w bardzo krótkim czasie udało nam się zarejestrować do Pana Profesora Wojciecha Kiebzaka. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jakiej nam udzielił zarówno fizycznej dla córki jak i psychicznej dla mnie. Bardzo sobie cenię stanowczość u Pana Profesora. Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy jak wiele zależy od naszej pracy z dzieckiem w domu. Podstawowe czynności pielęgnacyjne,zabawa w odpowiedni sposób wskazany przez Pana Profesora pozwalają na bezbolesny, bezpieczny i co najważniejsze widoczny sposób naprawić istniejące problemy w rozwoju dziecka. Kontrole są niezbędne w celu skorygowania naszych błędów i oceny podstępów naszej pracy. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie i cenne wskazówki. Polecam Pana Profesora Kiebzaka i zachęcam rodziców do korzystania u usług fizjoterapeutów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni po pierwszej wizycie u profesora. Świetne podejście do dzieci jak i do rodziców. Polecam.

Bardzo uprzejmy i wykwalifikowany specjalista. Pełen powołania. Ma dobre podejście do najmłodszych pacjentów i ogrom życzliwości.