lekarz Wojciech Kocoń

Ginekolog

3,5
2,9
3,1

Nie znosze tego lekarza, jest chamski, bezczelny, niesympatyczny a najgorzej zlosci mnie to, ze jako lekarz tak delikatnej, kobiecej specjalizacji nie zaklada fartucha. Pytalam czy powinnam stosowac jakies suplementy czy robic badania przed zajsciem w ciaze. On spytal: a chce pani juz zajsc w ciaze? Mowie: na razie nie, ale moze niebawem bede chciala i chce wczesniej wiedziec co i jak. Na co pan dr. to jak bedzie pani chciala zajsc to sie pani wtedy spyta. No nie znosze tego faceta. Raz odwolywalam wizyte ale rejestratorka nie zanotowala - pan ...

No nie znosze tego faceta. Raz odwolywalam wizyte ale rejestratorka nie zanotowala - pan Kocon byl uprzejmy mnie wrecz ochrzanic na nastepnej wizycie, ze sie nie pojawilam. Jak powiedzialam, ze odwolywalam ale moze rejestratorka nie zanotowala - nawet nie przeprosil za to mnie tak napadl. Poszlam wyjasnic sprawe u pani z rejestracji a ona: no taki jest ten nasz pan doktor...
Niczego nie moge sie dowiedziec na wizycie, najlepiej aby nie zadawc niewygodnych pytan bo pan doktor nie jest stworzony do objasniania tumanom rzeczy oczywistych i wszelkie pytania krotko ucina.
Chodze prywatnie do doktor Mileckiej. Nie jest to ciepla cioteczka, ktora po glowce poglaszcze i nie jest specjalnie wylewna ale za to jest konkretna, wszysciutenko wyjasni, na kazde pytanie odpowie, pokieruje na badania. Ginekolog a wykryla u mnie tarczyce :) Kazala sie przebadac bo jej sie 'podejrzana' wydalam i miala racje.
Do Koconia nie pojde juz nawet na cytologie czy usg - ani za darmo, ani nawet gdyby ktos mi jeszcze zaplacil za to. NIE.

U tego lekarz byłam odrazu gdy zaszlam w ciaze - co dobre zrobil badanie piersi - a nie czesto sie to zdarza. Chodze do niego na usg juz druga ciaze i w obu byl cierpliwy i róbowal jak najlepiej zbadac dziecko, jak czegos nie mógl zobaczyc prosil o przyjscie innego dnia bez kolejki - bo dzidzis sie zle ulozyl. Jak raz nie chcial pokazac serduszla odrazu dostalam skierowanie na usg na Agatowa( badja tam wady serca dzieci) moje dziecko wzdrowe ale zeby sie upewnic wyslal na badanie na lepszym sprzecie tak wiec - odpowiedzialnie i kompetentnie sie zachowal :) Plec za kazdym razem mi mówil jak sie dalo podejrzec.
A i mam nadwage 75 kg wzrost 165 i nie prawil uwag na temat wagi :)

Dr. Kocoń może na początku sprawiać wrażenie niedostępnego, ale to prawda, że im częściej sie z Nim spotykam, tym bardziej przekonuję się że to świetny lekarz. Pojawilam sie u Niego z pierwszą ciążą (polecony przez koleżanki), przy pierwszym USG okazało się że zarodek obumarł. Jestem bardzo wdzięczna Mu za to że przekazał ta informację bardzo przystępnie, nie zasłaniając się medycznymi określeniami. Dostosował się do Naszej reakcji. Bardzo dokładnie wytłumaczył co mogło się wydarzyć i uspokoił. Dzięki temu łatwiej było mi zaakceptować stratę. Aktualnie prowadzi moją druga ciążę i jestem bardzo ...

Aktualnie prowadzi moją druga ciążę i jestem bardzo zadowolona, poświęca mi tyle czasu ile trzeba, wszytko tłumaczy, bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Nie jestem łatwą pacjętką, sporo panikuję, a Dr. Kocoń zawsze mnie uspokaja. Polecam tego lekarza.

Nie polecam tego "doktora"!!!!!!! Nie potrafi wytłumaczyć przebiegu choroby... Poszłam do niego na wizytę,bo podejrzewałam ciążę, gdy okazało się że jest to ciąża pozamaciczna, nie dość że mi nie wytlumaczył co to jest, to jeszcze gdy spojrzał w moją kartę i zobaczył że wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne, jego reakcja na tą ciążę wyglądała następująco: "to chyba pani się cieszy, że nie jest w ciąży skoro pani brała tabletki antykoncepcyjne", zatkało mnie. Mało tego, gdy robił mi badanie cytologiczne, powiedział ze mam polipa, nic nie wytłumaczył co to, co trzeba robić z tym fantem, zapytał tylko czy mi przeszkadza, gdy powiedzialam że nie, zostawił tę sprawę i zakończył wizytę. Od osób trzecich dowiedziałam się co to tak naprawde jest i co trzeba z tym robić. Nie polecam!

Dr Kocoń jest bardzo specyficznym lekarzem, prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona, poleciła mi go znajoma, trochę dziwny ale dobry w swoim fachu, zna się na rzeczy, dobry fachowiec, jeżeli chodzi o usg. ogólnie polecam.

Pan Doktor jest specyficznym człowiekiem. Na początku może wydawać sie mało sympatyczny, ale z każdą wizytą jest lepiej. Jestem jego pacjentką już od paru lat i obecnie jestem w drugiej ciąży, która (zresztą jak i pierwsza) jest prowadzona przez doktora i naprawdę nie mam powodów do narzekań.

dr Kocoń to człowiek bez serca, chamski arogancki i według mnie bez kompetencji. Usg,które wykonywał z wspaniałego przeżycia dla przyszłej mamy przerodziło się w bardzo nie miłe doznania. Miał kłopoty ze zbadaniem dzidziusia a wszystko zwalał na to że jestem za gruba, że dziecko się rusza itd! Jeżeli ważysz więcej niż 50 kg a Twoje dziecko się rusza to zostaniesz potraktowana z wielką łaską i złośliwymi komentarzami! Dla porównania tydzień wcześniej byłam u innego lekarza, który z badaniem nie miał najmniejszego problemu, wszystkie parametry mierzył 5 razy szybciej i dokładniej oraz nie stwierdził jako bym była grubym potworem! Mało tego, podczas wizyty poprosiłam Koconia czy mógł by mi powiedzieć jaka będzie płeć dziecka i też zostałam zrugana, ponieważ on ma stwierdzić czy z dzieckiem wszystko ok a nie jaka jest płeć!!! Dziewczynom, które chcą miło wspominać usg podczas ciąży a nie wychodzić ze łzami w oczach ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!

Polecam Pana doktora. Jest bardzo profesjonalny, rzetelny, a że przy tym się nie wdzięczy, nie uśmiecha...mnie to nie przeszkadza. To w końcu lekarz a nie małżonek:) Generalnie polecam jako prowadzącego ciąże.

Generalnie polecam jako prowadzącego ciąże.

Pacjentkom, które poważnie traktują swoje zdrowie nie polecam tego lekarza. Robiąc mi badanie usg stwierdził, że wszystko jest w porządku choc miałam dolegliwosci. Dwa dni po tym znalazłam sie w szpitalu i tamci lekarze widząc opis tego usg byli wielce zdziwieni.

Doktor Kocon prowadzi moja ciaze i choc na poczatku sprawia wrazenie obojetnego to jednak odpowiadal cierpliwie i bardzo profesjonalnie na wszytskie moje pytania. Na pierwszym USG bylam z mezem i Pan doktor poswiecil nam duzo czasu, pokazujac wszystko i wszystko tlumaczac, dzidzius nie chcial sie dobrze ulozyc do badania wiec kilkakrotnie cierpliwie podchodzilismy do tego USG. Jak sie zle czulam tez bez problemu poprostu przyszlam do przychodni, a Pan dr mnie uspokoil i wszytsko wytlumaczyl. Osobiscie polecam!!!