lekarz Wojciech Kocoń

2,9

witam prowadziłam ciążę u tego lekarza zdecydowanie polecam. Może na początku nie jest bardzo miły jest taki obojętny ale trzeba go poznać - ale świetnie prowadzi ciąże i leczy polecam.

U tego lekarz byłam odrazu gdy zaszlam w ciaze - co dobre zrobil badanie piersi - a nie czesto sie to zdarza. Chodze do niego na usg juz druga ciaze i w obu byl cierpliwy i róbowal jak najlepiej zbadac dziecko, jak czegos nie mógl zobaczyc prosil o przyjscie innego dnia bez kolejki - bo dzidzis sie zle ulozyl. Jak raz nie chcial pokazac serduszla odrazu dostalam skierowanie na usg na Agatowa( badja tam wady serca dzieci) moje dziecko wzdrowe ale zeby sie upewnic wyslal na badanie na lepszym sprzecie tak wiec - odpowiedzialnie i kompetentnie sie zachowal :) Plec za kazdym razem mi mówil jak sie dalo podejrzec.
A i mam nadwage 75 kg wzrost 165 i nie prawil uwag na temat wagi :)

Dr. Kocoń może na początku sprawiać wrażenie niedostępnego, ale to prawda, że im częściej sie z Nim spotykam, tym bardziej przekonuję się że to świetny lekarz. Pojawilam sie u Niego z pierwszą ciążą (polecony przez koleżanki), przy pierwszym USG okazało się że zarodek obumarł. Jestem bardzo wdzięczna Mu za to że przekazał ta informację bardzo przystępnie, nie zasłaniając się medycznymi określeniami. Dostosował się do Naszej reakcji. Bardzo dokładnie wytłumaczył co mogło się wydarzyć i uspokoił. Dzięki temu łatwiej było mi zaakceptować stratę. Aktualnie prowadzi moją druga ciążę i jestem bardzo ...

Aktualnie prowadzi moją druga ciążę i jestem bardzo zadowolona, poświęca mi tyle czasu ile trzeba, wszytko tłumaczy, bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Nie jestem łatwą pacjętką, sporo panikuję, a Dr. Kocoń zawsze mnie uspokaja. Polecam tego lekarza.

Doktor Kocon prowadzi moja ciaze i choc na poczatku sprawia wrazenie obojetnego to jednak odpowiadal cierpliwie i bardzo profesjonalnie na wszytskie moje pytania. Na pierwszym USG bylam z mezem i Pan doktor poswiecil nam duzo czasu, pokazujac wszystko i wszystko tlumaczac, dzidzius nie chcial sie dobrze ulozyc do badania wiec kilkakrotnie cierpliwie podchodzilismy do tego USG. Jak sie zle czulam tez bez problemu poprostu przyszlam do przychodni, a Pan dr mnie uspokoil i wszytsko wytlumaczyl. Osobiscie polecam!!!

dr Kocoń to człowiek bez serca, chamski arogancki i według mnie bez kompetencji. Usg,które wykonywał z wspaniałego przeżycia dla przyszłej mamy przerodziło się w bardzo nie miłe doznania. Miał kłopoty ze zbadaniem dzidziusia a wszystko zwalał na to że jestem za gruba, że dziecko się rusza itd! Jeżeli ważysz więcej niż 50 kg a Twoje dziecko się rusza to zostaniesz potraktowana z wielką łaską i złośliwymi komentarzami! Dla porównania tydzień wcześniej byłam u innego lekarza, który z badaniem nie miał najmniejszego problemu, wszystkie parametry mierzył 5 razy szybciej i dokładniej oraz nie stwierdził jako bym była grubym potworem! Mało tego, podczas wizyty poprosiłam Koconia czy mógł by mi powiedzieć jaka będzie płeć dziecka i też zostałam zrugana, ponieważ on ma stwierdzić czy z dzieckiem wszystko ok a nie jaka jest płeć!!! Dziewczynom, które chcą miło wspominać usg podczas ciąży a nie wychodzić ze łzami w oczach ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z poprzednią opinią. Pan dr ma dosyć specyficzny charakter, trzeba go poznać i się przekonać. Leczę się u niego od lat. Właśnie urodziłam dziecko - ciążę prowadził dr Kocoń. Wprawdzie nie pracuje w żadnym z warszawskich szpitali ale w związku ze 100% zaufaniem do niego postanowiłam jemu powierzyć opiekę nad dzieckiem. Polecam.

Pierwsze wrażenie takie sobie. Pan doktor sprawia wrażenie niemiłego i na pierwszy rzut oka można posądzić go o brak zainteresowania. Jednak każda kolejna wizyta utwierdzała mnie, że to dobry wybór. Trzeba go trochę ciągnąć za język, ale jak już się rozkręci to wytłumaczy wszystko. Nie panikuje, nie sieje strachu i za to go cenię. Kompetentny i w gruncie rzeczy sympatyczny, ale trzeba mu dać szansę.