lekarz Wojciech Mendrek

2,9
2,9

Lekarz daremny byle szybko załatwić byłem z dzieckiem stwierdził że zdrowe tak dwa razy po czym dziecko trafiło na dyżur gdzie stwierdzono ostre zapalenie oskrzeli a Mendrek uznał że może iść do przedszkola pomyślcie zanim pojdziecie do tego lekarza.

NEGATYWNA OPINIA:nie słucha pacjenta, szybko uznał, że dziecko zdrowe i skończył wizytę po 1 min. zanim zdążyłam podać objawy u niemowlęcia, kt. miało początki zapalenia oskrzeli i płuc!!! Traktuje lekceważąco, po chamsku taksuje wzrokiem, nie udziela porady lekarskiej, widać, że zależy mu tylko na forsie, a nie na pacjencie.Nigdy więcej wizyt u niego i w jego przychodni!

Radzę paniom uważać na tego lekarza. Bywa sprośny a tak poza tym każdemu pacjentowi poświęca 1 minutę i następny.

Lekarz na 5 prywatnie za kasę a na 1 w przychodni.Zdecydowanie nie polecam !!!

Lekarz na 5 prywatnie za kasę a na 1 w przychodni.Zdecydowanie nie polecam !!!

Lekarz,który wykorzystuje swoje stanowisko.Po prostu zboczeniec.Nigdy wcześniej nie czułam się tak okropnie podczas i po wizycie u żadnego innego lekarza.Przekroczył barierę której nie powinien.

6-cio miesięczne dziecko żle zostało zdjagnozowane, skończyło się kolejnym antybiotykiem (leczone juz u innego lekarza). Na wizycie kontrolnej po pierwszym antybiotyku dowiedziałam się, że choraba jest wymysłem rodziców, mam wietrzyć mieszkanie i nie przegrzewać dziecka

Bardzo dobry lekarz, nie mam na co narzekać, a z jego pomocy korzystam już bardzo długo.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Lecze się u niego od ponad 15 lat. Nigdy mnie nie zawiodl a zawsze pomogl i dobrze doradzil. Ma wielkie doswiadczenie i intuicja nigdy go nie zawiodla, zawsze jego przypuszczenia sie sprawdzaja. Zawsze pomocny i dostepny jezeli chodzi o wizyty domowe. Przyjmuje w przychodni nr 4 codziennie i nigdy nie ma problemu zeby sie do niego dostac bo przyjmie kazdego niezaleznie od tego ile jest osob pod gabinetem.

Pierwsze wrażenie - "szorstki" lekarz. Okazało się, że Pan doktor podchodzi bardzo życiowo do leczenia dziecka, a jego metody sprawdzają się jak dotąd w 100%. Nie przegrzewać, nie biegać z byle katarkiem do przychodni - siedliska bakterii !!!, wietrzyć pomieszczenia i "dziecko" (spacery), a jak się zaczyna choroba to poczekać na etap w którym lekarz będzie mógł naprawdę pomóc, a nie zalecić wit. c. Zdecydowanie polecam tym, którzy chcą mieć zdrowe i odporne dziecko. Dodatkowo - Pan Doktor jest dostępny w każdym czasie w ramach wizyt domowych.

Zdecydowanie polecam tym, którzy chcą mieć zdrowe i odporne dziecko.
Dodatkowo - Pan Doktor jest dostępny w każdym czasie w ramach wizyt domowych.

Nawet nie słucha co sie do niego mówi , nawet nie zdążyłam skończyć co mi dolega , a już wypisał receptę . Zapomnijcie o jakimkolwiek skierowaniu na badania specjalistyczne . Dramat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!