lekarz Wojciech Mendrek

2,9
2,9

Nie polecam.chyba ze ze zwykla infekcja.u corki bagatelizowal moje podejrzenia.nie chcial dac skier na specjalistyczne bad.prywatnie u kogo innego doszlam do tego ze mala ma zespol wad ktore trzeba leczyc.zaufajcie intuicji

Jest moim lekarzem rodzinnym od prawie 10 lat i zawsze byłem zadowolony z jego usług.

PRYWATNIE JEST SUPER ALE JAK ODWIEDZAM GO W PRZYCHODNI - TO ZUPEŁNIE INNY LEKARZ

LEKARZ GODNY POLECENIA. GDY POJAWIA SIĘ PROBLEM WNIKLIWIE SIĘ NIM ZAJMUJE. KORZYSTAŁAM WIELE RAZY Z PORAD P. MENDRKA I ZAWSZE BYŁ TO STRZAŁ W DZIESIĄTKE.POTRAFI ZAINTERESOWAĆ DZIECKO I DOBRZE ZBADAC, BEZ NERWÓW I STRESU. ZAWSZE CHĘTNIE POMOŻE O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY.

Nie polecam. Nie chciał mi wypisać skierowania na bezpłatne badanie, które każdy ma prawo chociaż RAZ W ŻYCIU zrobić. Stwierdził, że jestem zdrowa. Miałam 19 lat a wciąż traktował mnie lekceważąco jak małą dziewczynkę. Poszłam do innego lekarza, otrzymałam to co chciałam, okazało się, że wyniki mam nieprawidłowe i borykam się z leczeniem do dziś. P.S Jest miły tylko przy rodzicach. Przykre.

P.S
Jest miły tylko przy rodzicach.
Przykre.

Uważam że jest bardzo dobrym pediatrą dla mojej córeczki

Uważam że jest bardzo dobrym pediatrą dla mojej córeczki

Lekarz jest do dupy. Nie polecam. Arogancki i bezczelny człowiek

Lekarz jest do dupy. Nie polecam. Arogancki i bezczelny człowiek

Nie polecam tego lekarza. Był moim lekarzem rodzinnym. Skierował mnie na szczepionkę gdy przyjmowałam przeciwalergiczną szczepionkę - pielęgniarki na szczęście nie wykonały szczepienia (uprzedzone tym przez moją matkę). Wszystkie zatrucia pokarmowe leczy za pomocą coca-coli (miałam kiedyś takie zatrucie, że powinien mnie skierować do szpitala - po tym wszystkim zgubiła się moja kartoteka - co też jest podejrzane). Nie mam do niego zaufania.

Uważam go za dobrego specjalistę,nawet po godzinach pracy służy poradą lekarską

Uważam go za dobrego specjalistę,nawet po godzinach pracy służy poradą lekarską