lekarz Wojciech Mogilany

Zazwyczaj byłam zadowolona z wizyt u Pana Doktora, miły, życzliwy, skory do rozmowy z pacjentką. Zawsze przychodziłam do niego z jednym i tym samym problemem -brakiem miesiączki, bólem i częstymi skurczami w dole brzucha i powiększonymi węzłami chłonnymi w pachwinach. Diagnoza najczęściej była taka sama "wszystko w porządku a że nie ma pani miesiączek to taka pani natura". W grudniu zgłosiłam się z ostrym bólem jajników i częstymi skurczami w piersi i ich 2 rozmiarowym powiększeniem. Wizyta PRYWATNA trwała 10 minut maksymalnie przy czym musiałam dwa razy iść się rozebrać raz od pasa w dół a drugi od pasa do góry. Z jajnikami wyszło w standardzie wszystko w porządku natomiast w piersi lekarz wyczuł namacalnie że to nerw który jest umiejscowiony w piersi oplata żebro i dlatego właśnie mnie boli. Nie dostałam nawet głupiego skierowania na usg piersi a za 10 minutową wizytę zapłaciłam 120zł. Za namową Przyjaciółki postanowiłam przebadać się jeszcze raz u innego lekarza który od razu dał mi skierowanie na hormonalne badania krwi oraz usg piersi, dodam jeszcze że będąc pacjentką pana Mogilany przez 5lat nigdy nie dostałam skierowania na jakiekolwiek badania krwi. Z badań krwi wyszło że moje jajniki właściwie już nie funkcjonują mam tylko śladowe ilości hormonów kobiecych natomiast w piersi znalazł się niewielki guzek. Dlatego straciłam w zupełności zaufanie do pana Mogilany, a inne pacjentki przestrzegam bo od kiedy gabinet pana doktora stał się prywatny to wizyta wygląda"dzien dobry 120zł dziękuję do widzenia"

Witam Pana Mogilany poznałam w naszym ośrodku zdrowia w Komańczy ,bardzo miły człowiek zna się na rzeczy ,wysłucha wytłumaczy i takie ma się wrażenie jak by znało się go od zawsze .Polecam .

prowadził moją ciążę jestem bardzo zadowolona.

prowadził moją ciążę jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz... Trafiłam do niego zupełnie przypadkowo i już zostałam... Polecam wszystkim Paniom z Sanoka i okolic... Naprawdę warto.

Jak innego lekarza zmieniłam na niego, tak już zostało. Miły, kulturalny i wchodzi się bez "tego" stresu. Wie co i jak, zna się na rzeczy. Chodzę już do niego 4 lata i jestem bardzo zadowolona. POLECAM

bardzo sympatyczny lekarz, z którym spotkałam się podczas pobytu w szpitalu.Zdecydowanie polecam