3,1
3,3

Zastępca Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Wieloletni asystent a obecnie adiunkt Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie.Był zastępcą Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Pruszkowie.
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów endokrynologicznych, ginekologicznych i położniczych kobiety. Posiada duże doświadczenie w ultasonografii ginekologicznej i położniczej. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu operacji ginekologicznych, w tym laparoskopowych i histeroskopowych.

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Niestety już nie polecam dra Pięty. Na drugim badaniu połówkowym nie określił w jakim położeniu jest moje łożysko, a podobno powinien. Okazało się, że jest w położeniu przodującym i występuje niebezpieczeństwo dla Dzidziusia. Moja Pani doktor bardzo się tym faktem zdenerwowała i przejęła. Od innej pacjentki wiem, że już go nie rekomenduje, choć wcześniej go chwaliła. Ja na ostatnie badanie połówkowe już na pewno do niego nie pójdę.

polecam jako endokrynologa, własciwe rozpoznanie, trafnie dobrane lekarstwa - leczenie przynosi widoczne efekty

zdecydowanie polecam, dr prowadził moją pierwsza ciążę, jak była zagrożona fachowo się mną zajął, wzbudził moje zaufanie jak żaden inny lekarz. Mogłam z Nim otwarcie o wszystkim porozmawiać. Poza tym, że jest świetnym lekarzem to wspaniały człowiek :)

polecam .Lekarz miły i fachowy ,szybko postawił diagnozę i zaproponował dalsze rozwiązania problemu,rozwiał moje wątpliwości.

Zdecydowanie polecam lekarza. Prowadzi moją pierwsza ciążę i zawsze mogę liczyć na konkretne odpowiedzi na męczące mnie pytania.

W czasie przygotowania do cięcia cesarskiego w szpitalu (niecałe trzy tygodnie przed planowanym terminem porodu)lekarz stwierdził zanikanie tętna dziecka. Pogonił cały personel i błyskawicznie, w ciągu kilku minut wykonał cięcie cesarskie ratując życie naszego syna. Wspaniały lekarz.

Dzięki Doktorowi mam 2 zdrowe córeczki! Sprawdził się jako endokrynolog, zdiagnozował ,podleczył, prowadził ciążę (ja mam jajniki policystyczne i jestem po 30-tce)no i odebrał sprawnie oba porody mimo słabej akcji porodowej. Dla mnie bezcenny choć nie jest drogi.Cena wizyty zawiera usg

Miałam wątpliwą przyjemność wykonać usg połówkowe u Dr Pięty. Wyszłam zniesmaczona z brakiem jakiejkolwiek informacji. Jedyne co raczył skomentować Pan Doktor to fakt, że dziecko jest większe i po usilnym dopytywaniu stwierdził, że jest ok. Wizyta nie trwała nawet 5 min, wydruk usg bardzo marnej jakości. Opis badania minimalny, a raczej opisu brak. Zdecydowanie odradzam nie dość, że szkoda pieniędzy to lekarz mnie zdenerwował i dla własnego spokoju udam się do kogoś innego. Ponadto nie sprawdził budowy serca, kręgosłupa, żołądka, pęcherza moczowego, jelit, nerek oraz pępowiny. Pan nastawiony na zysk nawet zwierząt leczyć nie powinien.

Niestety lekarz kompletnie ignorujący pacjenta, brak kontaktu i jakiejkolwiek rozmowy. Nie polecam tego lekarza jako ginekologa.