dr n. med. Wojciech Piętadr n. med. Wojciech Pięta - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Zastępca Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Wieloletni asystent a obecnie adiunkt Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie.Był zastępcą Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Pruszkowie.
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów endokrynologicznych, ginekologicznych i położniczych kobiety. Posiada duże doświadczenie w ultasonografii ginekologicznej i położniczej. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu operacji ginekologicznych, w tym laparoskopowych i histeroskopowych.

Pan dr wizytę prywatną potraktował na stojąco, w sumie trwała ona ok. 2-3 min. Byłam ostatnią pacjentką w tym dniu (czas pracy jeszcze się nie kończył). Tak prowadził rozmowę, że poczułam się intruzem i przestałam zadawać pytania. Nie polecam.

zazdroszczę panią dLA których był miły. lakoniczny, nie odpowiada na pytania, zbywa bo dosłownie 5 minutach...bardzo nie polecam!!!

Pan doktor robił mi Usg w 12 tygodniu ciąży, badanie pobieżne,trwało 2 minuty, zero komentarzy. Lekarz zignorował informację o bolącym mnie z jednej strony brzuchu, na prośbę o pokazanie dziecka na monitorze zareagował cynicznym uśmiechem i komentarzem, że to przecież badanie w ramach NFZ....a wystarczyłoby odrobinę dobrej woli. Nieuprzejmy, nie wzbudza zaufania...może zajmować się tylko pacjentkami za pieniądze.

Miałam wątpliwą przyjemność wykonać usg połówkowe u Dr Pięty. Wyszłam zniesmaczona z brakiem jakiejkolwiek informacji. Jedyne co raczył skomentować Pan Doktor to fakt, że dziecko jest większe i po usilnym dopytywaniu stwierdził, że jest ok. Wizyta nie trwała nawet 5 min, wydruk usg bardzo marnej jakości. Opis badania minimalny, a raczej opisu brak. Zdecydowanie odradzam nie dość, że szkoda pieniędzy to lekarz mnie zdenerwował i dla własnego spokoju udam się do kogoś innego. Ponadto nie sprawdził budowy serca, kręgosłupa, żołądka, pęcherza moczowego, jelit, nerek oraz pępowiny. Pan nastawiony na zysk nawet zwierząt leczyć nie powinien.

Wspaniały, godny zufania lekarz, prowadził moje dwie ciąże.Naprawdę godny polecenia.

W czasie przygotowania do cięcia cesarskiego w szpitalu (niecałe trzy tygodnie przed planowanym terminem porodu)lekarz stwierdził zanikanie tętna dziecka. Pogonił cały personel i błyskawicznie, w ciągu kilku minut wykonał cięcie cesarskie ratując życie naszego syna. Wspaniały lekarz.

Dzięki Doktorowi mam 2 zdrowe córeczki! Sprawdził się jako endokrynolog, zdiagnozował ,podleczył, prowadził ciążę (ja mam jajniki policystyczne i jestem po 30-tce)no i odebrał sprawnie oba porody mimo słabej akcji porodowej. Dla mnie bezcenny choć nie jest drogi.Cena wizyty zawiera usg

Doktor jest typem ginekologa, który polecam wszystkim pacjentkom: spokojny, empatyczny, dyskretny z poczuciem humoru i umiejętnością rozładowania w trudnej sytuacji. Nigdy nie pozostawia pacjentki z pytaniami, na wszystkie ze stoickim spokojem odpowiada.

Jest naprawdę w porządku,nie mam mu nic do zarzucenia.Naprawdę zna sie na swojej pracy i umie wszystko wytłumaczyć.

Ten człowiek nie ma nic wspólnego z medycyną i dobrem pacjenta, jest arogancki i niekompetentny, zdecydowanie odradzam wizytę u tego człowieka