lekarz Wojciech Płachecki

2,5
2,4
2,7
2,5

Pan doktor prowadził moje dwie ciąże i nie mam zastrzeżeń dojechać jego opieki. W pierwszej ciąży szybko wyłapał problem i dwukrotnie kierował do szpitala.

Zdecydowanie nie polecam! Spotkałam p. Płacheckiego w szpitalu, w momencie, w którym potrzebowałam pilnego kontaktu, pomocy. Dr całkowicie mnie zlekceważył, twierdząc, że ma dużo pacjentek i kazał szukać pomocy w innym miejscu... Personel i położne ze szpitala otwarcie mówią, że dr nie zależy na pacjentkach. Dziewczyny UWAŻAJCIE! Ten lekarz to ostateczność!

bardzo polecam tego lekarza prowadzil dwie ciaze moje byl uprzejmy w szpitalu podchodzil i pytal sie czy wszystko jest dobrze.jeszczeraz go polecamy z mezem .A jak mi wiadomo to drugi jestginekologo tym samym nazwisku co pan doktor moze to on jest taki nie mily

Dr.Płachecki to godny zaufania lekarz. Byłam pod jego opieka przed i w czasie trwania ciąży aż do rozwiązania i wszystkim Panią goraco polecam. Nie wierzcie w historyjki że to przez doktora kogoś życie było zagrożone czy nie reaguje na wezwania bądź bagatelizuje objawy bo to nie prawda. Jezeli wszystko idzie dobrze to lekarz dobry a jak zaczynaja sie problemy to od razu jego wina i trzeba go obsmarować. Kobiety o siebie nie dbaja a potem zrzucaja wine na lekarza. Lekarz to nie cudotwórca ale przedewszystkim człowiek. Zastanówcie sie nim zaczniecie wypisywac takie bzdury. Ja tez miałam ciężki poród-wody mi odeszły 23 h i 50 min wcześniej a przez ostatnie 9 godzin miałam regularne skurcze z kręgosłupa, ze zmęczenia traciłam przytomność ale to wcale nie znaczy że to wina lekarza. Mój synek urodził sie całkiem zdrowy i dzisiaj ma już 5 tygodni

To nie lekarz to konował nie rozpoznał nowotworu u mojej mamy, dzisiaj już nie żyje.Klinicyści do których w końcu z nią trafiłam od razu rozpoznali chorobę,wręcz namawiali mnie, żebym zrobiła z tego użytek,bo kiedy u nich się pojawiłam było za póżno, a pan doktor nic niestety nie dostrzegał przez pół roku.Nie zgłosiłam tego nigdzie, ale ostrzegam was .

rodziłam na parkitce pare tygodni temu...poród był bardzo ciężki do tego stopnia że w końcówce traciłam przytomność a pan dr zamiast wesprzeć krzyczał na mnie cytuje: Przyj rzesz!!! powinnaś przeć z każdym skurczem 3 razy co Ty robisz!!!(dodam że po każdym parciu odpływałam...) a na koniec po szyciu krocza sypnął tekstem czy rzekomo umiem pływać a ja odp że nie a on złośliwie-to chyba trzeba zacząć!!! nie zapomne tego nigdy! kompletny brak szacunku! oby nigdy więcej!

Nie polecam kompletny brak zainteresowania swoja pacjentką w szpitalu . Odradzam :)

Zawiodłam się na Tym Panu,dla mnie to nie jest właściwa osoba na właściwym miejscu.Bagatelizuje jakiekolwiek objawy pacjętki, nie reaguje na wezwanie w szpitalu pomimo,że mogło to być żagrożenie życia mamy bo na ratowanie dziecka było za póżno,, PODCZAS DYŻURU,TO SKANDAL stanowczo odradzam-to nie jest lekarz, który składa przysięgę.

Dziwię się że taki lekarz pracuje w szpitalu.Nie polecam nikomu. Nie interesuje się pacjentkami.To skandal!!!!!!

Zdecydowanie odradzam.Wiecznie mu coś wypada i nie można go zastac.Niestety o jego nie obecnosci nikt nie powiadamia pacjentow.jestem w polsce 2 razy do roku i zawsze caluje klamke.bylam u niego po raz ostatni.Zmieniam lekarza.