lekarz Wojciech Płachecki

2,5
2,4
2,7
2,5

Jest moim lekarzem od kilku lat.Pomógł mi w wielu problemach.Bardzo sympatyczny i kompetentny.Pomimo,że zmienił adres nadal bedę jego pacjentką.Dziwią mnie komentarze że jest nie grzeczny.

Najlepszy lekarz na swiecie. Odebral dwie moje corki. Pomogl mi kiedy mialam problem. Nadal jest mim lekarzem,swietnie rozumie sie z moim mezem. Bardzo polecam tego lekarza.

Jestem szczerze zdziwiona poprzednimi komentarzami - o dr Płacheckim dowiedziałam się od koleżanek, odbierał mój poród (mój lekarz prowadzący był akurat na urlopie). Wszystko przebiegło bez problemów, dr Płachecki był uprzejmy i cierpliwy (mimo mojego może nie do końca przyjemnego zachowania wywołanego stresem). Zdecydowanie go polecam.

Stanowczo odradzam. Jest to lekarz który sprawia wrażenie zmęczonego życiem i swoją pracą... Pech chciał że odbierał mój poród. Trwał on 20 godzin i nie zabardzo mi w tym pomógł( czekał na coś więcej niż podziękowania). Poród trwał tylko tyle bo pomogła mi położna bo gdyby nie ona to potrwało by to minimum o kilka godzin dłużej. Stanowczo odradzam!!!

Bardzo nieuprzejmy lekarz, do tej pory mam obawy przed każdą wizytą u lekarza ginekologa.