Specjalizacje Zawodowe: Stomatologia ogólna 1 st, Protetyka Stomatologiczna 2 st.

Znajomość języków obcych: Angielski, Rosyjski.

Znajomość języków obcych: Angielski, Rosyjski.

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Szybko sprawnie i dokładnie. Wszystko w jak najlepszym porządku - zdecydowanie polecam wszystkim potrzebującym!

Korzystam z usług tej kliniki od kilku lat i nieprzerwanie jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest zawsze bardzo profesjonalna. Mimo tego, że konkuencja jest wielka to wciąż nie zawsze spotyka się takie podejście..