lekarz Wojciech Ryncarz

Jako pacjent nie mogę ocenić kompetencji, wiem na pewno że, od ostatniej wizyty minęły 2 lata, przez zupełny przypadek musiałem udać się do innego stomatologa w Gdańsku, była to duża renomowana klinika… reakcja i opinia innej Pani chirurg upewniła mnie tylko w przekonaniu, że warto było poświęcić czas, i zaufać temu co radził mi dr. Ryncarz. Nie jestem specjalistą, ale całe leczenie przebiegało w atmosferze pozbawionej stresu, nie wiem dlaczego pojawiają się złe opinie, dla mnie pełny szacunek dla warsztatu i podejścia.

Jako pacjent nie mogę ocenić kompetencji, wiem na pewno że, od ostatniej wizyty minęły 2 lata, przez zupełny przypadek musiałem udać się do innego stomatologa w Gdańsku, była to duża renomowana klinika… reakcja i opinia innej Pani chirurg upewniła mnie tylko w przekonaniu, że warto było poświęcić czas, i zaufać temu co radził mi dr. Ryncarz. Nie jestem specjalistą, ale całe leczenie przebiegało w atmosferze pozbawionej stresu, nie wiem dlaczego pojawiają się złe opinie, dla mnie pełny szacunek dla warsztatu i podejścia.

jeśli możesz to omijaj szerokim łukiem !!!

jeśli możesz to omijaj szerokim łukiem !!!

W roku 1999 Pan Ryncarz zmienił moje życie.Wstawione wtedy 3 implanty (w różnych miejscach)spowodowały taką poprawę mojego konfortu życia który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kiedy dwa lata temu potrzebna była mała korekta - została wykonana bezpłatnie, z takim samym jak zawsze zaangarzowaniem, szczerym uśmiechem i pełnym profesjanalizmem.Polecam Pana Doktora szczególnie w bardzo trudnych przypadkach. Wiesław Szulim.

Stara sie byc uprzejmy,bo przeciez za tym kryja sie dosyc duze pieniadze, wynikami leczenia, estetyka i organizacja wizyt, nie zamknietym kosztorysem - totalne rozczarowanie!!!

Widzę, że nie tylko ja mam takie wrażenie. Niestety wpadłam w sidła czarującego uśmiechu Pana doktora - mówię niestety, ponieważ jego duma i przeświadczenie, że jest najlepszy, nie pozwala przyznać się do błędów, które popełnił. Robił mi niedawno licówki z których nie jestem zadowolona, ale on wmawiał mi, że tak jest dobrze, żebym tylko dała już mu spokój i zapłaciła kupę kasy. Niestety Panie doktorze (mam nadzieję, że Pan to przeczyta): zalecam trochę więcej pokory, bo nikt z nas nigdy nie wie wszystkiego, a Pan tak się zachowuje.

wspaniale miejsce - wspanialy lekarz Ciesze sie, ze trafilem do tej kliniki! dlugo szukalem takiego specjalisty... dzis ja i wszyscy moi znajomi jestesmy klientami Pana Wojtka!!!

wspaniale miejsce - wspanialy lekarz

Jest miły i czarujący. Sprawia wrażenie, że wie co robi i przez to niestety jest niebezpieczny.U mnie tuszował swoje błędy przez bardzo długi czas. Na tyle długi, że kiedy się zorientowałem było już późno na jakiekolwiek działania.

dr Ryncarz ma opinie swietneg stomatologa, w moim przypadku popelnil jednak blad w sztuce lekarskiej i nie mial na tyle odwagi cywilnej zeby sie do tego przyznac, posluzyl sie klamstwem zeby blad, ktory popelnil nie wyszedl na jaw, mialam duze oczekiwania i przezylam wielkie rozczarowanie- zarowno jesli chodzi o profesjonalizm jak rowniez cechy osobowosci doktora, ktore ujawnily sie w momencie gdy popelnil blad

Rewelacyjny lekarz. Nigdy, żaden stomatolog tak nie zajął się moimi zębami. Przedstawił wszystko bardzo dokładnie co robi i co trzeba by było jeszcze zrobić - nie naciska przy tym, że trzeba to zrobić. Jak zawsze bardzo się bałem przed wizytą u stomatologa, ale potrafił zrobił taką atmosferę, że przestałem się bać... Polecam go każdemu pacjentowi

Profesjonalista, oddany temu co robi, delikatny, sprawia że człowiek przestaje sie bać, i ufnie oddaje się w jego ręce. Wyniki przechodza najsmielsze oczekiwania. Wspaniała najnowocześniejsza technika, prawie bezbolesnie przeprowadza najtrudniejsze zabiegi. Cudowny lekarz, oby takich więcej.