dr n. med. Wojciech Turyk

Chirurg onkolog

bardzo prosze wszystkich o pomoc !!! musze sie jak najszybciej skontaktować z panem turykiem !!!! bardzo prosze o podanie numeru tel do niego ( najlepiej prywatnego ) ! z góry dziekuje !!

Człowiek i lekarz dużego formatu,pod każdym względem.

Człowiek i lekarz dużego formatu,pod każdym względem.

Wzorowy lekarz, zarówno w przypadku wizyt prywatnych, jak i w ramach NFZ.

Wzorowy lekarz, zarówno w przypadku wizyt prywatnych, jak i w ramach NFZ.

Polecam. Byłam 2 razy. Miły, z poczuciem humoru, które bardzo rozluźnia atmosferę. Kompetentny. Miły. Nie zależy mu na pieniądzach, a zdrowiu pacjenta. A to już w dzisiejszych czasach- OGROMNY PLUS!

Bardzo dobry lekarz, który traktuje pacjenta nie jak zło konieczne, kompetentny i sympatyczny.

Byłam u pana doktora na wizycie dwa razy ,mało mówi,wizyta bardzo krótka ,trochę jestem rozczarowana ale mam nadzieje że leczenie będzie skuteczne

Polecam.Tak swietnie usunal zaawansowanego czerniaka, ze slad nie pozostal (doslownie i w przenosni).Zabieg byl 4 lata temu.

Bardzo rzeczowy. Niezwykle kontaktowy. Bardzo indywidualnie traktuje pacjentów.

Bardzo rzeczowy. Niezwykle kontaktowy. Bardzo indywidualnie traktuje pacjentów.

Bardzo miły lekarz - potrafi rozładować sytucję i jako pacjentka ,po dowiedzeniu się o swojej dość ciężkiej chorobie potrafiłam spokojnie to przyjąć i poddać się leczeniu.

Dr Turyk to doskonały lekarz. Ma duże doświadczenie zawodowe. W moim przypadku wykrył drugie ogniwo choroby nowotworowej , co uchroniło mnie przed kolejny bardzo uciążliwym leczeniem i nawrotem choroby.Polecam.