Zaki Hallak

2,4
2,2
2,2

Polecam, uprzejmy, zabawny potrafi zagadać nie stresując pacjentki. udziela rzetelnie informacji, odpowiedział na moje wszystkie pytania

Poszukuje kobiet ktore jak ja nie sa zadowolone z wizyt tego lekarza.Mianowicie chodzi mi kobiety ktore poroniły lub lub te u ktorych lekarz nie wykrył ciąży.Poszukuje świadków do sprawy która odbedzie sie już pod koniec czerwca przeciwko temu "doktorowi" Taki człowiek nie powinien leczyc ani ludzi ani nawet zwierząt.Moj mail. milenakaras2013@gmail.com.

Byłam u tego lekarza na usg dopochwowym, powiedział, że wszystko jest "super", zapytałam czy na pewno, "tak..tak, czysto, super".. po miesiącu zrobiłam to samo usg prywatnie i okazało się, że mam torbiel i mięśniak.. szok.. niedopuszczalne w tym zawodzie.. nieodpowiedzialny..

Pan doktor dobry jest tylko w wypisywaniu recepty na leki antykoncepcyjne. Wyniki zleconych badań obdarzył krótkim zerknięciem. W ogóle niezaangażowany, badania wykonuje na odwal się. Ratuje go jedynie uprzejmość ale nie zawsze. To właśnie u Pana doktora zdarzyła mi się najkrótsza wizyta u lekarza w całym moim życiu i to stwierdzeniu dużej torbieli w jajniku. Gdy zapytałam o leczenie Pan doktor stwierdził, że jak zacznie bardziej boleć to mam się udać do szpitala. Dwa miesiące później straciłam cały jajnik razem z przydatkami ponieważ okazało się że na leczenie było już duuużo za późno i wdał się stan zapalny. Na szczęście trafiłam wówczas na dobrego lekarza który zareagował natychmiast i zapobiegł zapaleniu otrzewnej i rozprzestrzenieniu się stanu zapalnego na macicę.
Tacy lekarze nie powinni mieć prawa wykonywania zawodu.

Najgorszy lekarz jaki może tylko być! Wszystkim kobietą które są w ciąży odradzam u niego wizyt! Byłam u niego w 12 tyg ciązy w gabinecie spędziłam 3 min na pytanie czy wszystko jest dobrze usłyszałam "nie wiem" powiedział tylko żeby brać witaminy nawet nazwy nie podał nic kompletny ignorant

Lekarz godny polecenia. Uprzejmy i sympatyczny przez co wizyta ginekologiczna przebiega sprawnie i niestresująco! Dobra diagnoza i sprawne leczenie. Może i wizyty przebiegają dość szybko ale dodatkowo sprawnie, co nie zmienia faktu, że w sytuacji gdy jest coś niepokojącego lub gdy kobieta poinformuje, że chce zacząć starać się o dziecko to Pan Doktor dokładnie wszystko zbada. Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz!!!

Lekarz godny polecenia.
Dobra diagnoza i sprawne leczenie.
Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz!!!

Wizyta u Dr Zaki trwała dosłownie 5 min, jestem w 12 tygodniu ciąży, nie omówił żadnego wyniku badań, pozostawiając u mnie wiele wątpliwości co do prawidłowego rozwoju ciąży. Na pytanie czy wszystko jest w porządku odpowiedział, że za wcześnie aby cokolwiek oceniać. Nie zbyt uprzejmy, sprawiał wrażenie jakby się spieszył. Zdecydowanie odradzam.

Właśnie wróciłam z wizyty u dr Zaki. In plus było to, że w ogóle nie było kolejek. Niestety był to chyba jedyny plus całej wizyty. Lekarz przyjął mnie w tempie ekspresowym, zachowywał się jakby mu się wyraźnie spieszyło. Nie jestem w ciąży, chciałam jedynie zrobić cytologię. Wymaz pobrał chyba w 0,1 sek, nic nie mówiąc. Następnie chciałam się spytać co robić, ponieważ mam problemy z miesiączkami, są co 2-3 miesiące, wyjaśniłam mu dokładnie wszystko, na co on mruknął tylko, że powinnam brać antykoncepcję. Sama musiałam prosić się o dodatkowe badania, ...

Lekarz przyjął mnie w tempie ekspresowym, zachowywał się jakby mu się wyraźnie spieszyło. Nie jestem w ciąży, chciałam jedynie zrobić cytologię. Wymaz pobrał chyba w 0,1 sek, nic nie mówiąc. Następnie chciałam się spytać co robić, ponieważ mam problemy z miesiączkami, są co 2-3 miesiące, wyjaśniłam mu dokładnie wszystko, na co on mruknął tylko, że powinnam brać antykoncepcję. Sama musiałam prosić się o dodatkowe badania, ponieważ miałam wrażenie, że w ogóle nie słuchał tego, co mu właśnie powiedziałam. Nawet nie zapytał o długość cyklu, o regularność, nic...
Jeśli nie chcesz po prostu recepty lub cytologii - zdecydowanie odradzam.

Zdecydowanie nie polecam!!!! Prowadziłam u niego ciążę, niestety poroniłam .Przyszłam z kartą wypisową ze szpitala gdzie w nagłówku było napisane ,,ciąża obumarła -usunięcie ciąży" a on się mnie pyta ,,to w którym jesteś tygodniu tej ciąży?" jak powiedziałam ,że ciąży już niema to powiedział,, sorry, poroniłaś..." myślałam ,że wyjdę z siebie...ale poszłam tylko po skierowanie na konkretne badanie, ale niestety musiałam wynik u niego odebrać i wyobraźcie sobie ,że padło znowu pytanie w którym to ja jestem tygodniu ciąży... nawet nie przepisał sobie do karty najważniejszych informacji... Więc odradzam dziewczyny...

Lekarz jest idealny dla młodych dziewczyn, które nie chcą mieć dzieci i przychodzą do niego albo po tabletki albo z chorobą. Ja się do takich osób zaliczam i bardzo sobie cenię tego lekarza - wizyta jest szybka, jeśli nie mam problemu i przychodzę tylko po tabletki, to mnie nie bada, co jest bardzo stresującą czynnością, więc jestem wniebowzięta, że nie muszę co trzy miesiące rozkładać nóg na fotelu. Polecam każdemu, kto chce szybko załatwić sprawę. :)