Zaki Hallak

2,4
2,2
2,2

Polecam pana Zakiego. Wprawdzie wizyta trochę "na szybko", ale zapytany, wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Poza tym jest bardzo miły i pogodny.

Lekarz bardzo niekompetentny, nie potrafił wykryć ciąży w 10 tygodniu podczas badania palpitacyjnego, a brak miesiączki oraz brak objawów typowych dla ciąży określił mianem zaburzeń hormonalnych. Wizyta przebiegła w tempie ekspresowym, jakby temu panu się gdzieś bardzo spieszyło. Gdy okazało się przypadkowo podczas innego badania, że jestem w ciąży i poszłam do tego pana on to zlekceważył i dla niego to było nic nadzwyczajnego mimo tak zaawansowanej ciąży i innych badań które w tamtym czasie wykonywałam, by dowiedzieć się co mi dolega (dodatkowo stwierdził, że nie ja pierwsza i nie ostania jestem w takiej sytuacji). Oczywiście już kolejne wizyty odbywały się u innego lekarza. Po porodzie, gdy chciałam, żeby wypisał mi zaświadczenie, że byłam u niego w 10 tyg i załapuję się do becikowego ten "doktor" mnie zlekceważył, bardzo niemiło potraktował i robił problemy z wypisaniem takiego zaświadczenia. Sprawa poszła przez kierownika przychodni i zaświadczenie dostałam, ale oczywiście z niemałymi przeszkodami i zepsutymi nerwami. Nie wiem kto temu panu dał tytuł doktora, ale powinien jego wiedzę jeszcze raz zweryfikować czy faktycznie na ten tytuł zasługuje. Nikomu nie polecam wizyty u tego pożal się Boże lekarza.

Suprer lekarz polecam goraco. Szybka wizyta zupelnie bezstresowa doktor wprowadza kolezenski i mily nastroj ze zapomina sie ze to wizyta u gina. Jest bardzo bezposredni ale mi to bardzo odpowiada. Nie bylam zapisana i przyjal mnie miedzy pacjetkami bez zadnego problemu i jeszcze od razu na wizycie zrobil usg. Zamierzam zmienic mojs dotychczasowa pania ginekolog na dr HALLAKA

POLECAM DOKTORA ZAKIEGO. Leczyła się u niego moja znajoma i była bardzo zadowolona. jeden z ordynatorów warszawskiego szpitala wymyslił u jej dziecka wadę serca!!!!! a Dr Zaki powiedział,że wszystko ok,i tak było. Dr jest kompetentny,ale zakręcony . Przyjmuje szybko,bo ma na to tylko 15 minut. Jesli jest potrzeba zrobi usg w trakcie wizyty. jesli wyniki sa ok,to mówi,że sa ok i się nie rozpływa nad ich interpretacją. Jesli jest koniecznośc to przyjmuje pacjentki,które nie były zapisane,i nie robi z tego jakiegos problemu. Jesli o coś zapytasz to odpowie,ale nie rozodzi ...

POLECAM DOKTORA ZAKIEGO.
Jesli jest potrzeba zrobi usg w trakcie wizyty.
jesli wyniki sa ok,to mówi,że sa ok i się nie rozpływa nad ich interpretacją.
Jesli o coś zapytasz to odpowie,ale nie rozodzi sie w jakiś mega opisach. jest ok,to jest i juz.
nie wiem jak zachowuje się jesli coś jest nie tak.Na szczęście nie miałam nigdy takiej sytuacji.

Nie kompetentny, zachowuje się jak by mu się gdzieś spieszyło nie polecam nikomu szczerze!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam. Brak omowienia wynikow, sposobow i metod leczenia. Brak omowienia usg plodu. To Pan doktor decyduje o tym, kiedy wypisze zwolnienie lekarskie, bo przeciez ciaza to nie choroba a kazdej kobiecie przysluguje prawo do urlopu zdrowotnego w czasie ciazy.

Przyszłam do dr Hallaka, na kontrole, a w zwiazku z tym, że wkurzyła mnie to że tyle kasy z mojego dochodu idzie na NFZ, poszłam na kasę chorych do dr. Przyjął mnie, zbadał, wypytał, zrobiła mi badania rózne w tym usg dolnej części ciała i od razu piersi, więc kompleksowo- POLECAM

Witam. Dzisiaj bylam u Pana dr. Hallak i jestem zadowolona. Doktor jest mily, uprzejmy, dal mi kwas foliowy i obiecal dac go wiecej, przejal sie tym,ze ojciec mojego dziecka zostawil mnie. Czekam na dalszy przebieg wizyt u Pana Doktora. pozdrawiam

Witam.
Dzisiaj bylam u Pana dr. Hallak i jestem zadowolona.
Czekam na dalszy przebieg wizyt u Pana Doktora.
pozdrawiam

Polecam gorąco, bardzo miły uprzejmy, przejmuje się problemami zdrowotnymi, nie odsyła z kwitkiem, bardzo konkretny i rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona.

NIE POLECAM !!!! Lekarz ma lekceważące podejście do kobiiet w ciąży. Jestem 10 tyg ciąży jak poprosiłam sama o skierowanie na badania typu toxoplazmoza badanie krwi itp to kazał mi przyjść po nowym roku. Mając w 8 tyg lekkie krwawienia dał mi tabletki nawet nie badając po czym jak poszłam prywadnie dowiedziałam się że mam nadżerkę. Wspomnę że na dzień dobry powiedział mi że nie jest dobrym ginekologem i że bym somie znalazła innego - miał rację i zmieniłam