dr hab. n. med. Zbigniew Banaczekdr hab. n. med. Zbigniew Banaczek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr hab. n. med. Zbigniew Banaczek

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

Zapewniam opiekę ginekologiczną nad kobietą, na każdym etapie jej życia. Od okresu dojrzewania, poprzez macierzyństwo i dorosłość, aż po okres menopauzalny .
Udzielam niezbędnego wsparcia Pacjentkom spodziewającym się dziecka, a każda przyszła mama będąc pod właściwą opieką ma zapewnione spokojne oczekiwanie na poród.

Dokładam wszelkich starań, by każda Pacjentka, która skorzysta z usług medycznych, czuła się bezpiecznie i komfortowo.

Gabinety są wyposażone w profesjonalną i nowoczesną aparaturę. Badania i zabiegi wykonywane są na miejscu, dzięki czemu pacjentki mają kompleksową opiekę.

specjalista położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej

emer. prof.nadzw. Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach

emer. prof.nadzw. Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu

Super lekarz, i świetne podejście do pacjenta i jego problemu

Super lekarz, i świetne podejście do pacjenta i jego problemu

Brak kompetencji, wizyta + usg = 120 zł!!!!! Recepty dodatkowo płatne. (u innych SPECJALISTÓW wizyta z usg 50 zł). Rzopoczyna leczenie bez podstawowych badań. Strata czasu i pieniędzy. Wyjątkowo nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam Profesora Banaczka swietny specjalista troszczy sie o swoje pacjentki posiada ogromna wiedze ktora przekauje pacjentce.

Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Na pierwszej wizycie małomówny,podczas kolejnych coraz bardziej przyjemny i rzyczliwy.Lekarz ma być od leczenia a nie od pogaduszek.

Bardzo kompetentny człowiek! Wiedza olbrzymia, sprzęt w gabinecie- rewelacyjny. Fakt, może nie należy do supcio milych ludzi, ale jakich chamski czy niemiły też nie jest. A przecież nie chodzimy do lekarzy żeby sobie pogawędzić tylko zbadać zdrowie. Bardzo polecam!

Bardzo kompetentny człowiek!
Wiedza olbrzymia, sprzęt w gabinecie- rewelacyjny.
A przecież nie chodzimy do lekarzy żeby sobie pogawędzić tylko zbadać zdrowie.
Bardzo polecam!

Profesor Banaczek jest jednym z nielicznych lekarzy ginekologów, którzy mają pojęcie o swojej pracy!!!Przede wszystkim posiada ogromną wiedzę i korzysta z niej. Zdecydowanie polecam go!!!

Świetny lekarz, znakomicie stawia diagnozę, bardzo troskliwy w stosunku do pacjentek.

Jest nie uprzejmym człowiekiem ,nie potrafi zdiagnozowac usg ciazy.......porazka ....

Absolutnie nie polecam. Nie jest uprzejmy, bardzo chłodny wobec pacjetek, wogole nie tlumaczy zastosowania leku, bardzo jestem niezadowolona z jego uslug. Zakaldal mi wkladke za ktora zaplacilam 200e zalozenie plus usg i wizyty razem ok 400e i absolutnie nie bylam zabezpieczona przed ciaza jak sie dowiedzialam kilka tygodni pozniej. okazalo sie ze wkladka byla zle zalozona co potwierdzili dwaj inni lekarze ginekolodzy. To jego wina...

Bardzo dobry lekarz, kompetentny choc dosc suchy w obejsciu.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny choc dosc suchy w obejsciu.