lekarz Zbigniew Celewicz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam!!! Uprzejmy, cierpliwy, a przede wszystkim kompetentny. To prawdziwy PRZYJACIEL kobiet!!!

Bardzo źle porraktował mnie na koniec ciaży okazał, że nie ja go interesowałam tylko kasa nawet nie zajrzał do mnie przez cały pobyt w szpitalu w którym był ordynatorem i przez całą ciąże nie mogłam sie doprosic nagrania na cd dzdziusia miał ciagle popsuty aparat do tego a wizyta kosztowała 180 zl . Sprzęt w prywat. gab. pozostaia wielie do rzyczenie . NIE POLECAM

Lekarz, który jest teoretykiem - przynajmniej w moim mniemaniu. Ogrom wiadomości, wielka chęć i potrzeba przekazywania ich pacjentom. Dokładne podejście do problemu. Jedyna wada to swego rodzaju naukowe podejście do pacjenta, jakoś tak "zimno".

Jedyna wada to swego rodzaju naukowe podejście do pacjenta, jakoś tak "zimno".

Poza uprzejmością, ale wyuczoną nie warty polecenia. Umówione wizyty często z bardzo dużym opóźnieniem nawet 2 ha. Później bardzo duży pośpiech i pobieżność wizyty. 10 minutowa wizyta w cenie 150 zł. Brak kontaktu z lekarzem. Jedyny podany telefon to tylko do rejestracji i czynny tylko kiedy jest czynny gabinet. Czyli około raz w tygodniu w godzinach 16-20. Rozmawia się o swoich problemach medycznych z panią z recepcji. I już nie tak miłą jak lekarz? Jest oczywiście podany numer domowy ale nigdy nikt go nie odbiera.

polecam w spaniały lekarz! sama korzystałam z porad,prowadził moją ciąże super!

polecam w spaniały lekarz! sama korzystałam z porad,prowadził moją ciąże super!

Wspanialy lekarz,polecam z calego serca!!!

Wspanialy lekarz,polecam z calego serca!!!

Bardzo taktowny lekarz, u którego nie spotkałam się nigdy (a jestem Jego pacjentką od czterech lat) z arogancją czy lekceważącym podejściem, a zadaję Mu mnóstwo pytań dotyczących kwestii zdrowotnych moich i, w czasie ciąż, moich dzieci. Wszystko wyczerpująco i zrozumiale wyjaśnia. Polecam Go wszyskim swoim koleżankom i, za pomocą tego portalu, również nieznajomym.

podzielam opinię, kompetentny,uprzejmy, budzi zaufanie,cudowny lekarz.

podzielam opinię, kompetentny,uprzejmy, budzi zaufanie,cudowny lekarz.

polecam, jestem pacjentkom Pana doktora już ponad 6 lat. prowadził mi pierwszą ciąże, i odpowiadał na każde moje pytanie. Można zawszę się z nim z kontaktować telefonicznie i omówić dany problem.

Cudowny i ciepły człowiek... Wspaniały lekarz z empatia podchodzący do pacjenta

Cudowny i ciepły człowiek... Wspaniały lekarz z empatia podchodzący do pacjenta