dr n. med. Zbigniew Chmiel

Ortopeda, Traumatolog

1,7
1,8

Jest to szczerze najgorszy specjalista z jakim miałem styczność. Krzyczy na pacjenta i zamiast wysłuchać od razu wyprasza z gabinetu po 3 minutach. Katastrofa, nikomu nie polecam.

Lekarz zachowuje się skandalicznie, brak przeprowadzenia rzetelnego wywiadu na wizycie, podnoszenie głosu, arogancja, ignorancja w stosunku do pacjenta oraz opinii innych specjalistów. Stara się jak najszybciej spławić pacjenta nie udzielając mu pomocy.

Nie polecam. Lekarz na pytanie, kiedy objawy mogą minąć odpowiedział "nie wiem". Co do leczenia musiałem dociekać, dopytywać jakby nie chcialo mu się tłumaczyć. Ostatecznie skonczyłem z maścią bez recepty i potrzebą skontaktowania się z osobą kompetentną.

Zdecydowanie nie polecam, wyrzucone 150 zl i stracony czas, dla lekarza licza sie tylko pieniadze, wskazal gdzie mam kupic zastrzyki - tylko pod wskazanym numerem telefonu. Dlaczego nie wypisana recepta i moj wybor w ktorej aptece?

Nie polecam!!! Strata czasu i pieniędzy. Słabe zaangażowanie i zero pomocy pacjentowi. Więcej informacji uzyskałam od lekarza pierwszego kontaktu.

Arogancki, niekompetentny, pozbawiony znajomości zasad dobrego wych., impertynent

POLECAM, FAJNY LEKARZ, JESTEM ZADOWOLONA Z PRZEPROWADZONEGO ZABIEGU ZATRZASKUJĄCEGO KCIUKA. SZYBKO, SPRAWNIE, BEZBOLEŚNIE, SUPER

Zdecydowanie polecam, mało jest takich specjalistów, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę i idą z duchem czasu, śledząc wszystko, co przyprawione nowością, innowacjyjnością. Uwierzcie-naprawdę warto

Uwierzcie-naprawdę warto

POWIEM TAK, NA PIERWSZE OKO MOZE I LEKARZ WYGLADA FACHOWO, ACZKOLWIEK POMIMO SKONCZONEJ MEDYCYNY SKNOCIL MI OPERACJE ZE BYLA POPRAWKA I CZESCIOWO JESTEM NIESPRAWNA(UTYKAM). BARDZO NIEMIŁY, NIE SŁUCHA, NIE ROZMAWIA Z PACJENTEM, WYRCZY NA NIEGO. NIE POLECAM

Chamski,bezczelny liczy się tylko jego zdanie uważa się za Boga który może wszystko ,bezwzględny