Kilka miesięcy trwało moje leczenie w różnych przychodniach Koszalina i u różnych lekarzy- rodzinnego,dermatologa,otolaryngologa i chirurga .Z każdym tygodniem ,,twór" na uchu był coraz większy,ropiejący i krwawiący.Objął już 1/3 muszli usznej. Wtedy przyszedł mi na myśl dr Zbigniew GOŁOFIT ,który przed laty uratował moją żonę ,gdy pracował jeszcze w szpitalu.Wierzyłem,że tym razem mi pomoże.Jestem 4-y dzień po zabiegu - szczęśliwy i usatysfakcjo-nowany.Ucho wygląda doskonale ,bo po wycięciu zmienionej tkanki trzeba było je zrekonstruować.Jestem pełen podziwu dla Pana Doktora,który podjął się tak trudnej operacji a przy tym poświecił mi tyle cennego czasu ,dokładnie omawiajc

Trudno znaleźć jak najpiękniejsze słowa,by PODZIĘKOWAĆ Panu Doktorowi Zbigniewowi GOŁOFITOWI za Jego ogromne SERCE,TROSKĘ o moje zdrowie,PRECYZJĘ wykonania operacji polegającej na wycięciu nowotworowej narośli na małżowinie usznej z jej rekonstrukcją a potem codziennymi opatrunkami.DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALIZM , życząc każdemu pacjentowi

Ja osobiście nie polecam. Wcześniej przyjmował w Kołobrzegu. Tam byłam na zabiegu z którego całkowicie byłam niezadowolona. Przed zabiegiem pokazał jakie będą efekty . Niestety mało, że zabieg się nie udał ,to jeszcze nie dał obiecanych efektów. W momencie kiedy udałam się w ramach reklamacji nie otrzymałam jej!!!!!!!!!Na koniec usłyszałam ,ze potrzebne mi są hormony!!!!!! Jeśli lekarz widzi ,że pacjentce te zabiegi nic nie pomogą, to pytanie dlaczego za nie się zabiera?

Dr Gołofit to dobry i rzetelny, certyfikowany specjalista. Robiłam u niego usta - efekt jest super, a w dodatku zabieg był praktycznie bezbolesny. Polecam!

polecam doktora, to że ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej jeszcze lepiej świadczy o nim! jest konkretny i rzeczowy i na prawde pomaga!

Lekarz godny polecenia. Na wizycie czułam się komfortowo, nie miałam zastrzeżeń. Nawet dopatrzyłam sie certyfikatu lekarzy medycyny estetycznej co u mnie mocno zaplusowało. Polecam

Nie polecam tego lekarza osobom które mają taką dolegliwość jak żylaki. Mam żylaki, choć po tylu wizytach wolałabym napisać miałam. Wizyt było kilka, kwota za jedna nogę to 350zł.(Dr Szczyt- kasuje 250zł)Efektów nie ma żadnych choć cierpliwie chodziłam na zabiegi skleroterapii i laseroterapii z nadzieją że będą w końcu efekty i niestety nie doczekałam się (ubyło mi jedynie w portfelu 1200zł). Jestem zawiedziona przede wszystkim dlatego, że nie były one na tyle trudne do zlikwidowania, chodziło mi jedynie o estetykę nóg.

zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, jest uprzejmy i kompetentny. Przed wizytą u niego zaliczyłam trzy wizyty u innych chirurgów i jednego ortopedy. Niestety żaden mi nie pomógł, a od paru miesięcy borykałam się z zapaleniem ścięgna Achillesa. Wystarczyła jedna wizyta i skończył się problem, odpowiednie leki, parę zastrzyków, które mi zrobił w nogę i jestem zdrowa. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Konkretny i rzeczowy. Do takiego lekarza idzie się z przyjemnością. Polecam!!!

Bardzo dobry lekarz, przyjemny człowiek. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, przyjemny człowiek. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Koszalin"?

Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin