Profesjonalista. Pan Doktor wszytsko wyjaśnił, zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Czysto i sterylnie. Jestem mega zadowolony, polecam każdemu z czystym sumieniem.

Doktor jest bardzo nieprzyjemny, widziałam opinie przed pójściem do gabinetu, jednakże postanowiłam dać jemu szansę i bardzo to odradzam. Jest wyjątkowo niegrzeczny a jego komenatrze są niemalże okrutne. Widać, że doktor wyzywa się na pacjentach i ma swoje wewnętrzne przekonania. Bardzo NIE polecam.

Na poczatek opoznienie 40 miut. Byla to prywatna wizyta poniewaz pani dermatolog poradzila usunac niepokojace zmiane na skorze. Lekarz obejrzal zmiane przez 10 sekund, po czym powiedzial "ale to takie male jest". I wtedy zaczelo sie pieklo. Zaczelo sie od pytania o wage, ktore mnie zszkowalo, ale myslalam, ze moze chodzi o znieczulenie. Jednak wcale o to nie chodzilo. Pojawily sie pytania czy zamierzam wracac do Polski i jak dlugo mieszkam za granica, i jak odpowiedzialam, ze nie i ze minelo juz 7 lat, lekarz kompletnie zmienil nastawienie. Zaczal mnie krytykowac za posiadanie mutacji genetycznej krwii, do tego pytania w stylu "cukrzyce pewnie masz, nie?" i "nadcisnienie pewnie tez?" (nie mam zadnego, a dodatkowo cisnienie bardzo niskie). Pytania takie jak "a ile masz wzrostu? Stan obok mnie bo ci nie wierze, nie wygladasz na wysoka". Pytanie o wadze - "stan na wadze bo nie wierze". Lekarz okrutny, nieprzyjemny, niegrzeczny...

Ja osobiście nie polecam tego lekarza. Po badania Doplerem zostala mi zaoferowana skleroterapia bo żyła się nadawała według lekarza. Miałam dwa zabiegi w odstępie 6 dni. Obstrzykiwanie odbyło się ‚na oko’. Mieszkam po za granicami Polski. Niestety zabieg się nie udał. Gdyby to był tylko problem to nic wielkiego ale noga wygląda strasznie. Żyła mnie bardzo boli. Napisałam 3 e-mail na które nie dostałam żadnej odpowiedzi. Pytałam czy to normalne i co zostało wstrzyknięte. Totalna ignorancja. Dodając ze oczywiście tylko gotówka jest akceptowana bo o zapytanie o przelew albo płatność ...

Ja osobiście nie polecam tego lekarza.
Miałam dwa zabiegi w odstępie 6 dni.
Obstrzykiwanie odbyło się ‚na oko’.
Mieszkam po za granicami Polski.
Dodając ze oczywiście tylko gotówka jest akceptowana bo o zapytanie o przelew albo płatność karta odpowiedz jest ‚ „no wie pani, czytnik niw działa i nikt nie lubi podatków płacić”.
Szok

Trudno znaleźć jak najpiękniejsze słowa,by PODZIĘKOWAĆ Panu Doktorowi Zbigniewowi GOŁOFITOWI za Jego ogromne SERCE,TROSKĘ o moje zdrowie,PRECYZJĘ wykonania operacji polegającej na wycięciu nowotworowej narośli na małżowinie usznej z jej rekonstrukcją a potem codziennymi opatrunkami.DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALIZM , życząc każdemu pacjentowi

Kilka miesięcy trwało moje leczenie w różnych przychodniach Koszalina i u różnych lekarzy- rodzinnego,dermatologa,otolaryngologa i chirurga .Z każdym tygodniem ,,twór" na uchu był coraz większy,ropiejący i krwawiący.Objął już 1/3 muszli usznej. Wtedy przyszedł mi na myśl dr Zbigniew GOŁOFIT ,który przed laty uratował moją żonę ,gdy pracował jeszcze w szpitalu.Wierzyłem,że tym razem mi pomoże.Jestem 4-y dzień po zabiegu - szczęśliwy i usatysfakcjo-nowany.Ucho wygląda doskonale ,bo po wycięciu zmienionej tkanki trzeba było je zrekonstruować.Jestem pełen podziwu dla Pana Doktora,który podjął się tak trudnej operacji a przy tym poświecił mi tyle cennego czasu ,dokładnie omawiajc

Ja osobiście nie polecam. Wcześniej przyjmował w Kołobrzegu. Tam byłam na zabiegu z którego całkowicie byłam niezadowolona. Przed zabiegiem pokazał jakie będą efekty . Niestety mało, że zabieg się nie udał ,to jeszcze nie dał obiecanych efektów. W momencie kiedy udałam się w ramach reklamacji nie otrzymałam jej!!!!!!!!!Na koniec usłyszałam ,ze potrzebne mi są hormony!!!!!! Jeśli lekarz widzi ,że pacjentce te zabiegi nic nie pomogą, to pytanie dlaczego za nie się zabiera?

Lekarz godny polecenia. Na wizycie czułam się komfortowo, nie miałam zastrzeżeń. Nawet dopatrzyłam sie certyfikatu lekarzy medycyny estetycznej co u mnie mocno zaplusowało. Polecam

Dr Gołofit to dobry i rzetelny, certyfikowany specjalista. Robiłam u niego usta - efekt jest super, a w dodatku zabieg był praktycznie bezbolesny. Polecam!

polecam doktora, to że ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej jeszcze lepiej świadczy o nim! jest konkretny i rzeczowy i na prawde pomaga!