Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Konkretny i rzeczowy. Do takiego lekarza idzie się z przyjemnością. Polecam!!!

Nie polecam tego lekarza osobom które mają taką dolegliwość jak żylaki. Mam żylaki, choć po tylu wizytach wolałabym napisać miałam. Wizyt było kilka, kwota za jedna nogę to 350zł.(Dr Szczyt- kasuje 250zł)Efektów nie ma żadnych choć cierpliwie chodziłam na zabiegi skleroterapii i laseroterapii z nadzieją że będą w końcu efekty i niestety nie doczekałam się (ubyło mi jedynie w portfelu 1200zł). Jestem zawiedziona przede wszystkim dlatego, że nie były one na tyle trudne do zlikwidowania, chodziło mi jedynie o estetykę nóg.

Bardzo dobry lekarz, przyjemny człowiek. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, przyjemny człowiek. Polecam.

zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, jest uprzejmy i kompetentny. Przed wizytą u niego zaliczyłam trzy wizyty u innych chirurgów i jednego ortopedy. Niestety żaden mi nie pomógł, a od paru miesięcy borykałam się z zapaleniem ścięgna Achillesa. Wystarczyła jedna wizyta i skończył się problem, odpowiednie leki, parę zastrzyków, które mi zrobił w nogę i jestem zdrowa. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Witam. Kilka tygodni temu sam szukalem dobrego chirurga i patrzylem takze na opinie w internecie wiec mam nadziej ze moja opinia komus moze pomoc w wyborze! Tego chirurga szczerze moge polecic. Wszsystko odbylo sie szybko i w milej atmosferze (wlaczenie z operacja!) ;) POLECAM !!

Witam.

Polecam jak najbardziej lekarza. Na łóżko operacyjne kładłam się z wielką niewiadomą i obawami. Teraz nawet po kilku latach doceniam i wiem, jak miałam wielkie szczęście, że trafiłam na Tego właśnie lekarza.