Chirurg Ogólny Koszalin

Koszalin Chirurg ogólny dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

wizyta już od 100
Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

dr Zbigniew Gołofit

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Partyzantów 13/1
75-411 Koszalin

Kilka miesięcy trwało moje leczenie w różnych przychodniach Koszalina i u różnych lekarzy- rodzinnego,dermatologa,otolaryngologa i chirurga .Z każdym tygodniem ,,twór" na uchu był coraz większy,ropiejący i krwawiący.Objął już 1/3 muszli usznej. Wtedy przyszedł mi na myśl dr Zbigniew GOŁOFIT ,który przed laty uratował moją żonę ,gdy pracował jeszcze w szpitalu.Wierzyłem,że tym razem mi pomoże.Jestem 4-y dzień po zabiegu - szczęśliwy i usatysfakcjo-nowany.Ucho wygląda doskonale ,bo po wycięciu zmienionej tkanki trzeba ...

dr n. med. Sławomir Błaszczyk

Chirurg ogólny, USG

Lelewela 11 lok. 18
Koszalin

Stanowczo nie polecam. Zgadzam się z poprzednią negatywną opinią też mam niestety taka opinie, potwierdzam, że nie słucha pacjenta, patrzy tępo na wyniki badań, coś mruczy pod nosem, nie odpowiada na pytania. Pani Pielęgniarka w tym duecie również niemiła sugeruje doktorowi co powiedzieć czy co przepisać, wtrąca się niepytana podczas rozmowy z lekarzem, żenujący poziom obsługi i fachowości, nie wiem za co ten doktorat bo kolega weterynarz jak zobaczył szycie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Paweł Cipora

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYKA"
Stanisława Staszica 8 a
75-449 Koszalin

Lekarz bardzo rzeczowy. Pomimo niejasnego powstania mojej choroby wykazał się ciekawością i chęcią poznania zagadnienia. Zabieg przeprowadzony z wielką ostrożnością i dokładnością w warunkach covidowych. Trafiłam na chirurgię po raz drugi i tym razem również zostałam potraktowana z szacunkiem i pełnym profesjonalizmem. Nie mam doktorowi nic do zarzucenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Tomasz Marszałek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ul. Zamenhoffa 26
75-663 Koszalin

Polecam ,jestem zachwycona wizytą.Kompetentny,poświęcił mi dużo czasu,wykonał dokładnie badanie,wytłumaczył.

lekarz Dariusz Jurgielaniec

Szpital Wojewódzki

Koszalin

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista, i wspaniały człowiek... Jeżeli chciał zrobić badanie ponownie, to tylko dlatego, ze jest wnikliwy, dokładny i chce mieć pewność na 100%. .. Pomógł mi, czego niby najlepsi, z wielkich miast, nie potrafili...dzięki niemu skończyły się moje wieloletnie cierpienia... Za co dziękuję i polecam😊
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Joanna Pakiet-Chmielewska

ul. Tytusa Chałubińskiego 26/5
75-581 Koszalin

Konkret Kobietka, szybka decyzja i fachowe wykonanie, a przy tym miła i potrafi żartem rozwiać obawy 🥰👍
Opinia dodana przez: Agnieszka

Andrzej Ilków

GABINET PRYWATNY

Koszalin

CZLOWIEK KTUREGO DAZE PELNYM ZAUFANIEM JAKO LEKARZA i CZLOWIEKA jeszcze raz serdecznie DZIEKUJE .TO HIRURG ZATKO SPOTYKANY w DZISIEJSZEJ ZECZYWISTOSCI WSPANIALY LEKARZ i CZLOWIEK
Opinia dodana przez: CZESLAW

lekarz Anna Majewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

W sierpniu 2016 r. wraz z mężem zostaliśmy skierowani przez Poradnię Dermatologiczną na leczenie zmian skórnych do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ONKOMED w Koszalinie, przy ul. Szpitalnej 2, prowadzonego przez Panią Doktor ANNĘ MAJEWSKĄ - specjalistę chirurgii ogólnej i onkologicznej.
Nasze doświadczenia z wizyt u ww. Pani Doktor są zaskakujące, oczywiście POZYTYWNIE.
To naprawd

lekarz Janusz Kurzawa

Koszalin

Pierwszy lekarz, który postawił trafną diagnozę. Kompetentny, taktowny i profesjonalny. Skierował mnie na różne badania, wnikliwy, opiekuńczy. Nie żałuje swojego czasu, nawet odwiedza potrzebujących tego pacjentów. Godny polecenia onkolog.
Opinia dodana przez: Urszula W.

Chirurdzy ogólni w Koszalinie