lekarz Zbigniew, Herman

2,7
2,9

Świetny, bardzo kompetentny lekarz- polecam

Świetny, bardzo kompetentny lekarz- polecam

Najgorszy lekarz jakiego miałem pecha spotkać na swojej drodze. nie potrafił zdiagnozować u mnie przepukliny pachwinowej i jeszcze dodał żebym nawet nie próbował szukać pomocy u innych lekarzy bo jak zapewniał nikt nie podejmie się operacyjnego leczenia i z tym po prostu trzeba żyć... W kartotece napisał "brak możliwości leczenia w warunkach szpitala rejonowego"... bardzo ciekawe bo w innym szpitalu dało się to zrobić bez najmniejszego problemu. SZCZERZE ODRADZAM WIZYTY U PANA (PSEUDO) DOKTORA ZBIGNIEWA HERMANA

SZCZERZE ODRADZAM WIZYTY U PANA (PSEUDO) DOKTORA ZBIGNIEWA HERMANA

Mam prolemy z prostata i pomimo mlodego wieku Pan doktor "wrzucil mnie do jednego worka" z 60-cio i 70-cio latkami! Dal mi do zrozumienia, ze musze zyc z tym problemem. Nawet nie zaproponowal zadnych badan! Przepisal mi stos lekow i nawet mnie nie poinformowal o tym ze powoduja (mam nadzieje)czasowa nieplodnosc!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!

Wdzięczna pacjentka z Wadowic. Seredcznie pozdrawiam i polecam :)

Wdzięczna pacjentka z Wadowic. Seredcznie pozdrawiam i polecam :)

Bolało mnie w krzyżach ok kilku miesięcy.Wszystkie doktory zwalały na krzyze. Dopiero ktoś mi poradził tego lekarza. Rzeczywiście wizyta krótka z usg ale po kilku minutach wiedziałem że powodem był kamien w moczowodzie.Pojechalem do Suchej na urologie,zrobil mi zabieg i jestem szczęśliwy - polecam.

wizyta trwala 4 min usg tylko 30 s bol miał ustąpic napewno nie ustapil wcale nie wart swojej ceny spławił mnie a pieniadze wział

jak można postawić trafną diagnozę poświęcając pacjentowi 5 min. albo gdy jest się czterdziestym w kolejce w ciągu jednego popołudnia jak to bywało niejednokrotnie w gabinecie w Nowym Targu

Drogo ale skutecznie :) Kilka lat problemów z nerkami i pęcherzem. Po dwóch wizytach i zastosowanym leczeniu od półtora roku choroba nie wraca.