lekarz Zbigniew Kosztowny

Leczę się u niego od 6 lat, brałam hormony, później antykoncepcję, nie mogę narzekać. Tera prowadzi mi ciążę, ale nie będę u niego rodzić, chyba, ze zbiorę kasę i wezmę go prywatnie, nie oszukujmy się. Pan doktor, jak poprosiłam o zdjęcie z USG dziecka powiedział, ze nie ma papieru i zaczął czekać na łapówkę, ale ja nie zauważyłam tego, zbyt szczęśliwa z powodu widoku bobasa na ekranie i powiedziałam, ze najwyżej innym razem, hehe. Tak więc on nawet o 50 zł będzie dybał na pacjenta, ale to norma w Polsce. Leczy ok, czyję się bezpieczna, ale słyszałam, że lubi kroić kobiety bez potrzeby. Rada: zawsze konsultujcie się z kilkoma lekarzami, drogie panie.

Surowy ale fantastyczny, z minuty na minutę zyskał moje zaufanie. Nie owija w bawełnę, mówi "nie jeść tyle w ciąży bo to może być niebezpieczne, taki przyrost wagi" chociaż bałam się,wiedziałam ze będzie ok, z nim właśnie.

Ten człowiek bardzo mi pomógł, kiedy mój lekarz prowadzący pił kawkę i nie miał czasu zainteresować się jak przebiega poród, dzięki jego umiejętnościom mój syn jest zdrowy, nie wiem jakby się to skończyło gdyby nie było go w szpitalu, jestem mu bardzo wdzięczna i może kiedys mu topowiem jak będe miała taka okazję. A to że może nie sprawia wrażenia sympatycznego nie jest najważniejsze.

Jest super lekarzem u którego byłam na czyszczeniu po porodzie,jest osobą bardzo miłą i z którą mozna śmiało rozmawiać o wszystkim pozdrawiam :)))

Pan doktor uratował życie mi i mojej córce. gdyby nie on i jego zespół pewnie wylądowałybśmy na tamtym świcie. Dziękuje za wszystko

Pan Doktor przyjmuje również we Wrocławiu. NIE POLECAM ZDECYDOWANIE! Moim zdaniem brak mu kompetencji, zapisuje leki, ale nie potrafi stwierdzić dlaczego wlaśnie takie i co najgorsze nie widzi potrzeby badania enzymów wątroby przy antykoncepcji hormonalnej!!! (Pamietajcie ze jest to konieczne!)

Pan Doktor przyjmuje również we Wrocławiu.
NIE POLECAM ZDECYDOWANIE!

Jest dość surowy i zdystansowany w stosunku do pacjenta. Jeśli więc ktoś liczy na miłą pogawędkę i czułe słówka to trafił pod zły adres. Ma jednak dużą wiedzę i dużo umiejętności.

Rzeźnik nie lekarz. Pan Doktor z lekceważącym podejściem do pacjenta. Swoją diagnozę zaczyna od roztaczania czarnych scenariuszy jakie miałyby być następstwem występujacych objawów. Żuje gumę i jest średnio miły. Moją żona wyszła od niego zdołowana - jak się okazało całkiem niepotrzebnie. Polecam Starszym Paniom po 80.

Rzeźnik nie lekarz.
Polecam Starszym Paniom po 80.