Zbigniew Paluch

Ortodonta, Stomatolog

dosc dlugo trwalo to leczenie ale wszystko bylo zgodne z planem. Podobalo mi sie u niego to, ze nie naciagal mnie. Dawal propozycje, rozne rozwiazania i kazal sie zastanowic, przemyslec kolejne etapy leczenia. Mam teraz ladne proste zeby. Jestem bardzo zadowolona ; )

Nawet fajny jest ten doktor. Na początku go nie lubiłem ale okazal sie rownym gosciem. te moje zeby wyszly calkiem fajnie, takze polecam ten gabinet ;)

Witam, niedawno rozpocząłem leczenie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalnym podejściem doktora Palucha do pacjenta i leczenia. Polecam!

Witam:) moje leczenie u tego ortodonty dobiega końca, jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskalismy, chociaz na początku bardzo sceptycznie podchodziłam do leczenia. nie wierzyłam w słowa doktora który twierdzil że moja wadę mozna wyleczyc i uzyskać piękny usmiech. dzis jestem bardzo zadowolna ze swoich ząbków. gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym:)

zakończyłamjuż leczenie, które trwało dwa lata. mimo, że na począrtku byłam nastawiona negatywnie, że ładnie będą ustawione moje kły, to teraz mogę podzielić się bardzo pozytywną opinią o doktorze paluch, który spełnił moje oczekiwania.polecam go wszystkim niezdecydowanym.

bardzo miły lekarz. Lecze sie dopiero pół roku i jestem zachwycona efektami. Chodze do Niego z przyjemnością i czekam na postęp w leczeniu, jestem pewna że nastąpi tak jak obiecał mi dr Paluch

dr Paluch uwazam ze jest swietny w tym co wykonuje,wyleczył mnie w dwa lata.Moja wada byla ciezka do wyleczenia,jednak doktor podjął sie leczenia ,a dzis moge pieknie sie usmiechac. Pozdrawiam i zycze duzo sukcesow.

Drogi poszukiwaczu ortodonty, jeżeli szukasz lekarza do prostowania zębów to mogę szczerze polecić dr Palucha. Pogada, doradzi, wytłumaczy i dpbrze wyleczy wade :)

Bardzo sobie chwalę tego lekarz. Moje dziecko miało zbyt wąską buzie dla wyzynających się zebó. Inny dentysta twierdził, że trzeba usunąc trójki, a dr Paluch rozbudował szczękę aparatem ruchomym tak, ze wszystkie ząbki się mieszczą bez usuwania. Teraz będzie miał zakładany aparat stały. Jestem naprawdę zadowolona z rezultatów.

Kompetentny, uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, wzbudza zaufanie. Godny polecenia!