Zbigniew Paluch

Ortodonta, Stomatolog

Liczy się tylko kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Liczy się tylko kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo nieprzyjemny lekarz i obsługa,moje dziecko po wizycie ma jeszcze wieksze problemy zdrowotne

Niekompetentny i bardzo niegrzeczny dla pracownikow. Pracowalam dla niego rok wiec to wiadomosc z pierwszej

Polecam wszystkim niezdecydowanym! Naprawdę dobry fachowiec.

Polecam wszystkim niezdecydowanym! Naprawdę dobry fachowiec.

Nareszcie mogę się swobodie uśmiechać, nareszcie pozbyłam się swego kompleksu.Leczenie przebiegało bardzo sprawnie. Polecam wszystkim.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Palucha. Leczę się rok i widzę ogromne postępy. Zawsze uprzejmy i kompetentny. Potwierdzam opinie moich znajomych, jestem zadowolona.

Poswieca wiele czasu pacjentowi, tłumaczy bardzo dokładnie metodę leczenia minusem jest to że trzeba długo czekać na wizytę gdyż dr. PAluch lubi dużo mówić swoim pacjentom:)

Opiekę medyczna doktora polecam innym! Zawsze umowiona wizyta byla realizowana. Przypominano mi telefoniczunie o nastepnej wizycie. Na mnostwo zadawanych przeze mnie pytań dotyczacych mojego leczenia, lekarz dr Paluch wyczerpujaco i cierpliwie udzielal odpowiedzi.

Bardzo dobry specjalista, fachowy, uprzejmy, dokładny.Leczył mojego syna Damiana. Wadę zgryzu wyleczył.Jest bardzo spokojny i cierpliwy wobec dzieci, wzbudza zaufanie, ale podstawa, bardzo dobry fachowiec.Polecam.

Maja wada zdecydowanie sie poprawia, dr Paluch rzeczowo tłumaczy, Oczekiwania zostały spełnione. Polecam każdemu!