Zbigniew Paluch

Ortodonta, Stomatolog

Dr Paluch jest bardzo dokładny i dobry w swoim zawodzie, jak są jakieś wątpliwości wszystko dokładnie wytłumaczy, a końcowe efekty są naprawde zadowalajace.

Na pewno pozytywnymi cechami tego gabinetu jest fachowe podejscie doktora do leczenia i profesjonalna obsługa asystentek. dzięki temu mogę się teraz bez kompleksów uśmiechać. warto było ;)

własnie skonczyłam leczenie u dr Palucha i efekt jest naprawde piorunujacy, nie myslalam ze tak bardzo bede mogła poprawic swój wyglad :)

witam! chodziłam do doktora z córką, jest bardzo zadowolona, bo doktor w dość krótkim czasie wyleczył jej skomplikowaną wadę, jest profesjonalny, rzeczowy, a przy tym miły dla pacjentów. Poleciłam go też koleżance, która jest w trakcie leczenia i jest naprawdę zadowolona, także polecam go wszystkim :)

Polecam wszystkim, którym zależy na fachowym leczeniu. Po mojej brzydkiej wadzie nie ma już sladu :)

jesli ktos nie ma bladego pojęcia do jakiego gabinetu pojsc, bez zastanowienia polecam dr Palucha, jestem naprawde pełna podziwu, bo nie myslałam ze tak szybko uda sie wyleczyc moja wade, poza tym asystentki są bardzo miłe, także polecam!

lecze się u dr Palucha już ponad 5 miesięcy jestem bardzo zadowolona z efektów i zdecydowanie polecam Go wszystkim znajomym

Leczę już drugie dziecko u pana doktora. Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim!

Świetny specjalista, konkretny, a przy tym miły dla pacjentów. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Właśnie skonczyłam leczenie i efekt jest naprawde super! Gorąco go polecam.

Był cierpliwy dla mojego dziecka. Leczył je 1,5 roku. Jest dobry w swoim fachu. Teraz syn ma piękny uśmiech.