lekarz Zdzisław Białuch

Internista, Kardiolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Niestety moja opinia nie będzie pozytywna. Niestety takt, "żarciki" i podejście do pacjenta ze strony tego pana budzą zastrzeżenia. Uważam pytania, docinki i komentarze (na przykład na temat życia osobistego) za nietaktowne, ponadto nie wnoszą one nic do diagnozy i leczenia, a wprowadzają tylko zmieszanie i napięcie podczas wizyty. Bardziej od stanu zdrowia interesowały go sfery życia prywatnego pacjenta, o które kulturalny lekarz nie powinien wypytywać. Równie dobrze na plotki można iść do znajomych, a od lekarza jednak oczekuje się kompetencji i kompleksowego zainteresowania stanem zdrowia. Ponadto uważam, że lekarz ...

Niestety moja opinia nie będzie pozytywna. Niestety takt, "żarciki" i podejście do pacjenta ze strony tego pana budzą zastrzeżenia. Uważam pytania, docinki i komentarze (na przykład na temat życia osobistego) za nietaktowne, ponadto nie wnoszą one nic do diagnozy i leczenia, a wprowadzają tylko zmieszanie i napięcie podczas wizyty. Bardziej od stanu zdrowia interesowały go sfery życia prywatnego pacjenta, o które kulturalny lekarz nie powinien wypytywać. Równie dobrze na plotki można iść do znajomych, a od lekarza jednak oczekuje się kompetencji i kompleksowego zainteresowania stanem zdrowia. Ponadto uważam, że lekarz powinien całościowo patrzeć na pacjenta, a nie tylko skupiać się na jednym aspekcie. Nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytania ani nawet chęci udzielenia mi porady czy pomocy. Jeżeli lekarz nie czuje się kompetentny w udzieleniu porady to powinien chociaż pokierować pacjenta do innego lekarza, który mógłby mu pomóc.
Jeżeli lekarz nie wykazuje chęci poszerzania swojej wiedzy, a do pracy przychodzi na pogawędki to powinien pomyśleć o przejściu na zasłużoną już emeryturę.
Reasumując, nie pomoże, nie zaszkodzi, ale polecam wybór innego lekarza.
Pozdrawiam

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat