lekarz Zdzisław Lipiński

2,2
2,1
1,9

Witam, do lekarza poszłam aby potwierdzić ciążę. Lekarz po zbadaniu zadał tylko pytanie od niechcenia "czy to Pani pierwsza ciąża" odpowiedziałam że tak. Jedynie po tym pytaniu domyśliłam się że rzeczywiście jestem w ciąży. Dostawałam od lekarza tylko kolejne skierowania na badania, przy odbiorze wyników w ogóle nie były ze mną one omawiane. Czy są w normie czy nie. Wszystkiego musiałam się dowiadywać sama z serwisów dla kobiet w ciąży lub od własnej mamy. W 12 tg ciązy miałam pierwsze USG które trzeba było powtórzyć za 2 tyg. Jednak skierowania na powtórzenie badania nie dostałam. Postanowiłam zmianić lekarza. Niestety podczas drugiego USG w 16 tyg okazało się że moje dziecko od pewnego czasu nie żyje. Nie wiem co było powodem ale w głębi serca czuję że dr. Lipiński mógł na początku temu jakość zaradzić, bądź nawet zadbać o to bym wiedziała jak dbać o siebie i dziecko podczas ciąży. Zdecydowanie nie polecam nikomu wizyty u niego. Tylko szkoda czasu i zdrowia przyszłych mam.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Właśnie wróciłam z wiyzyty u tego Pana... To była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Chciałam tylko sprawdzić czy jestem nadal dziewicą, na co lekarz stwierdził że nie da się tego sprawdzić... żenada.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

OSTRZEGAM PRZED TYM KONOWAŁEM, BO LEKARZEM NAZWAĆ GO NIE MOŻNA GDYŻ OBRAŻĘ TYM "PRAWDZIWYCH LEKARZY". ŚMIERDZĄCY PAPIEROCHAMI, POTEM, BRUDEM BEZCZELNY GBUR. NIEKOMPETENTNY, NIEMIŁY I NA PEWNO NIEZAINTERESOWANY LOSEM PACJENTKI. CHODZIŁAM DO WIELU GINEKOLOGÓW I PRYWATNIE I PAŃSTWOWO, ALE PIERWSZY RAZ W ŻYCIU WCHODZĄC DO GABINETU I WIDZĄC LEKARZA WIEDZIAŁAM OD RAZU, ŻE NIE ZDECYDUJE SIĘ NA BADANIE U NIEGO. WIZYTA ZAKOŃCZYŁA SIĘ BARDZO NIEPRZYJEMNIE. UWAŻAJCIE

nie polecam tego lekarza: jest nie miły i ignoruje pacjentki,nie pomaga w problemach z jakimi przychodzą pacjentki.

Do tego lekarza chodzę od kilku lat, teraz prowadzi moja ciążę, opinie o nim i jestem bardzo niemiło zaskoczona niepozytywnymi. Ja do Pana Doktora nie mam żadnych zastrzeżeń, no może poza małomównością - trzeba mu zadawać pytania o szczegóły. Traktuję to jednak jako pozytyw - nie lubię lekarzy, którzy przekazują zbyt wiele, często niepotrzebnych, informacji na raz. Szczerze polecam:-)

Witam! Przed dzisiejszą wizytą czytałam komentarze o dr. Lipińskim i na usg 13 tyg ciąży szłam jak na skazanie. Mam jednak prośbę... nie straszcie tu kobiet na zapas. Wizytę oceniam bardzo dobrze! Doktor już nie najmłodszy ale uprzejmy choć małomówny. Najpierw obejrzał mojego bobaska a potem pokazał mi serduszko, główkę, nóżki i całą resztę jaką mógł(sprzęt nie najlepszej jakości...W przychodni poborzańska)uspokoił że wszystko wygląda dobrze i że maleństwo jest zdrowe. Naprawdę polecam, a tym co zarzucają mu nieuprzejmość powiem tak... Wole lekarza kompetentnego niż rozgadanego.

Zgłosiłam się do tego lekarza ze stanem zapalnym lekarz wypisał leki nie badając mnie- CHYBA MA RENTGEN W OCZACH. Nie zapytał czy jestem w ciąży, czy jestem na coś uczulona. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Zdecydowanie odradzam pana doktora paniom w ciąży-gdybym nie pytała on by nic nie powiedział, zresztą nawet na moje pytania odpowiadał lakonicznie..ZDECYDOWANIE BRAK MU PROFESJONALIZMU

Przeczytałam wczesniejsze wpisy i byłam przerazona wizytą u tego pana lekarza, ale na szczescie niepotrzebnie. Była to moja pierwsza wizyta w zyciu wiec bylam bardzo przejeta wszystkim. Tu naczytałam sie niepochlebnych opinii.....Pan lekarz okazał sie byc starszym , milym, konkretnym specjalistą. Mimo mojego przerazenia badanie udalo sie wykonac bezproblemowo. Fakt pan jest bardzo konkretny ale co w tym złego.Dostalam od razu diagnoze bez niepotrzebnych pytan, zero zlosliwosci i niemilego tonu. Mam wrazenie ze tu panie pisały o zupelnie innym lekarzu. Pozdrawiam Pana lekarza, bardzo zdenerwowana Pacjetka :)

Pozdrawiam Pana lekarza,

bardzo zdenerwowana Pacjetka :)

Chodzę do dr Lipińskiego od kilku lat i jeżeli chodzi tylko o wypisanie recepty (po które głównie tam chodzę) to szczerze go polecam. Niestety jeżeli chodzi o badania i podejście do pacjenta, to jest poniżej średniej. Zawsze wchodząc do gabinetu mam wrażenie, że zajmuję mu jego cenny czas.