dr n. med. Zdzisław Pieciukiewicz

Ginekolog

3,9
3,9
3,5

Doktor Pieciukiewicz jest bardzo przyjemny i ma przyjazne nastawienie do pacjenta nie wiem skąd takie sugestie, że doktor jest nie miły. Jakieś mocno wymagające osoby się wypowiadają chyba. Ja jestem bardzo wdzięczna, po operacji szybko doszlam do siebie szybko. Wszystko doktor mi rozjasnil, przede wszystkim jak mam postępować po cesarskim cięciu, na co uważać i tak dalej. Konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety. Dodatkowo synpatycznie się rozmawia, z nutką dobrego humoru. Ale mimo to bardzo profesjonalne podejście. Mam porównanie z innymi lekarzami, którzy za wizytę biorą kolosalne kwoty w prywatnych klinikach na "poziomie" a wcale nie zainteresują się wami tak jak ten Doktor. Żeby nie Doktor Pieciukiewicz na siłę przy wąskiej miednicy w innej klinice musialabym z zagrożeniem urodzic naturalnie w stresie czy nic się mojemu dziecku nie stanie. On mi ze spokojem wszystko wytlumaczyl i wszystko potoczylo się szczęśliwie. Blizna jak to on powiedział, jest malo znaczna i wszystko wyglada swietnie. Strach pomyslec co by bylo jakby moj porod przyjmowal doktor ktory prowadzil moja ciążę z innej kliniki, namawiający wręcz mnie do naturalnego porodu..
Kobietki dla mnie Doktor Pieciukiewicz spadł z nieba! Poznajcie i same się przekonacie, że ma mega doświadczenie i wiedzę! Poleeeecaaam!

Bardzo kompetentny, rzeczowy i delikatny lekarz. Naprawde godny polecenia. Poza tym wizyta u fryzjera czy kosmetyczki kosztuje drozej niz u tego lekarza...wiedza nie jest w cenie...

ocena mówi sama za siebie. leczę się u niego ponad 3 lata, jestem niesamowicie zadowolona z jego profesjonalizmu. Jest kompetentnym lekarzem, który szczegółowo odpowiada na zadane przeze mnie pytania. Żebym na niego nie trafiła już dawno bym się załamała. Jako jedna z wielu przekonałam się o państwowych metodach leczenia i o lekarzach należących do NFZ. Z czystym sumieniem polecam Pana Zdzisława Pieciukiewicza.

Fajny lekarz, dużo czasu mi poświęcił, wszystko dokładnie wytłumaczył. Jedyny minus że dużo bierze za wizytę ;)

Bardzo dobry lekarz polecam pacjentkom z czystym sumieniem. Jestem jego pacjentka od paru ładnych lat. Doktor bardzo powaznie traktuje pacjenta, dba o to aby badania byly robione systematycznie, gdy sa wyniki sam dzwoni do pacjentki i informuje o wynikach. O kazdej porze dnia mozna zadzwonic i zawsze lekarz wszystko wyjasni, i przede wszystkim nie zbywa pacjenta jak inni lekarze. Jest człowiekiem bardzo kulturalnym, a przede wszystkim dobrym specjalistą. Nigdy nie mialam jakichkolwiek problemów z umówieniem sie na wizytę, takze polecam pana doktora szczerze innym pacjentkom.

Z pewnością poleciłabym tego lekarza innym. Podczas każdej wizyty widzę zainteresowanie Pana doktora moją sprawą i zawsze można do niego się zwrócić. Jestem niezmiernie szczęśliwa że spotkałam go na swojej drodze. dzięki swojej wiedzy i praktyce rozwiał moje wszelkie "chore" wątpliwości co do mojego stanu zdrowia. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Ginekologiem jest przeciętnym lecz plastykiem kiepskim,po nie warz zawiodłam się właśnie na wykonaniu plastyki krocza przez tego lekarza w prywatnej klinice,dlatego nie polecam.

Rzeczowo, konkretnie podchodzi do pacjenta, uczciwa diagnoza i dosc miła obsługa..to jego mocne strony. Naprawdę polecam

NAJLEPSZY LEKARZ GODNY POLECENIA LECZY MNIE JUZ PARE LAT NIE MAM ZASTRZEŻEŃ ZADNYCH

Nie polecam, nie ma podejścia do pacjentów, gburowaty, mało tłumaczy, bardzo niesympatyczny, wydaje się że pracuje z musu a nie z powołania.