dr n. med. Zdzisław Pieciukiewicz

Z pewnością poleciłabym tego lekarza innym. Podczas każdej wizyty widzę zainteresowanie Pana doktora moją sprawą i zawsze można do niego się zwrócić. Jestem niezmiernie szczęśliwa że spotkałam go na swojej drodze. dzięki swojej wiedzy i praktyce rozwiał moje wszelkie "chore" wątpliwości co do mojego stanu zdrowia. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Rzeczowo, konkretnie podchodzi do pacjenta, uczciwa diagnoza i dosc miła obsługa..to jego mocne strony. Naprawdę polecam

po cesarce robionej przez Tego lekarza dwa dni po wyjściu z kiliniki znalazałam się z krwotokiem w PSK. NIE POLECAM

NAJLEPSZY LEKARZ GODNY POLECENIA LECZY MNIE JUZ PARE LAT NIE MAM ZASTRZEŻEŃ ZADNYCH

Niesympatyczny, gburowaty, mało kompetentny , raczej nie polecam, ale to kwestia gustu

Bardzo dobry lekarz polecam pacjentkom z czystym sumieniem. Jestem jego pacjentka od paru ładnych lat. Doktor bardzo powaznie traktuje pacjenta, dba o to aby badania byly robione systematycznie, gdy sa wyniki sam dzwoni do pacjentki i informuje o wynikach. O kazdej porze dnia mozna zadzwonic i zawsze lekarz wszystko wyjasni, i przede wszystkim nie zbywa pacjenta jak inni lekarze. Jest człowiekiem bardzo kulturalnym, a przede wszystkim dobrym specjalistą. Nigdy nie mialam jakichkolwiek problemów z umówieniem sie na wizytę, takze polecam pana doktora szczerze innym pacjentkom.