dr n. med. Zenon Bukowczan

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Muszę powiedzieć że lepszego lekarza nie spotkałem, takiego lekarza to szukać ze świeczką, miły, uprzejmy, wyluzowany, dobrze rozumie pacjenta i jego problemy, leki daje drogie ale skuteczne i szczerze wolę dać za lek kilka złotych więcej niż tani badziew który mi nie pomoże. Lekarz na piątkę ! idealny.

Lekarz na piątkę ! idealny.

Pan dr na pewno ma dużą wiedzę, lecz czasem gubi go rutyna. Moje dzieci dostały leki, bez badań alergicznych. A wynik takich badań powinien być chyba podstawą do włączenia w leczenie leków przeciwalergicznych. Wizyta z dwójką dzieci trwała 45min. z czego 20 było poświęcone mi , a przez resztę czasu pan rozmawiał (2 rozmowy telefoniczne), gdyby dzwonił jakiś pacjent o poradę, nie miała bym pretensji, ale dr rozmawiał ze swoją córką o pierdołach, a ja z 2 dzieci czekałam , aż łaskawie skończy. Płacę za wizytę, a dr potraktował nas strasznie lekceważąco.Teraz chodzę do dr Cabana i jestem z jego usług bardzo zadowolona. Odradzam dr Bukowczana

Dziwię się bardzo,tym wszystkim opinią.To chyba wszystko pisze rodzina pana Zenona.Pomimo dużych kosztów leczenia(przepisał leki tak żeby być u Niego trzy razy)300zł to fatalnie rozpoznał chorobę a dokładnie nie rozpoznał jej w ogóle.Na szczęście trafiliśmy od ordynatora szpitala dziecięcego,który powiedział nam żeby odstawić te leki bo są przeznaczone w ciężkich przypadkach astmy stwierdzonej!!!!nasz syn miał tylko druga infekcje z rzędu ,dlatego kaszlał długo!!!Doktor Zenon przepisał te ciężkie laki w oparciu o sprawdzenie gardła i osłuchanie płuc !!!!!!!!nie dajcie się więcej oszukiwać i naciągać na kasę!!w dodatku trzeba za takie pieniądze czekać standardowo 2 godziny w kolejce co nasz syn przypłacił kolejną chorobą.

Bardzo dobry lekarz, ogromna wiedza, świetne podejście do pacjenta, nie gwiazdorzy, jest normalny facet , ludzki !

Bardzo dobry lekarz. Moja córeczka miała antybiotyk za antybiotykiem a on potrafił jej pomoc. Jako jedyny nas nie zlekceważył, rozpoznal chorobę i dobrał leki, dziękujemy. W każdej chwili potrafi doradzić telefonicznie. Teraz jestem spokojna o moją córeczkę. Polecam każdemu , a zwłaszcza tym którzy nie wiedzą dlaczego ich dziecko w nocy bardzo kaszle a wszystkie wyniki wychodzą wporządku

Swietny lekarz leczymy sie u .Pana Doktora 3 lata a od 2 lat moje dzieci nie mialy aplikowanych antybiotykow leczy rewelacyjnie I jak widac mozna bez antybiotykow- dodam ze wczesniej w sezonie zimowym antybiotyk co miesiac to byla norma na szczescie trafilismy do doktora Bukowczana I to sie zmienilo. Dziekujemy mu za to ze jest polecam go wszystkim znajomym

Wspaniały lekarz. Stosuje nowoczesne metody leczenia, nie opóźniające rozwoju dziecka. Posiada ogromną wiedzę i jest przy tym normalnym skromnym człowiekiem. Stawia trafne diagnozy, a efekty leczenia są natychmiastowe. Nie wiem co byśmy zrobili bez pana doktora. Inni lekarze przepisywali nam tylko antybiotyki lub leki negatywnie wpływające na mózg dziecka - szkodliwe zwłaszcza w okresie rozwoju. Pozdrawiamy - rodzina z Żywca

Gdyby tylko połowa polskich lekarzy tak zajmowała się swoimi pacjentami jak doktor Bukowczan , bylibyśmy najmniej chorującą nacją. Fantastyczny specjalista, cudowny człowiek,CIERPLIWY UŚMIECHNIĘTY ,ŻYCZLIWY, moje dzieci uwielbiają wizyty u pana Doktora.Leki które przepisuje działają od razu a dzieci szybko wracają do zdrowia -dla mnie osobiście bardzo ważne jest również to , że przepisuje leki, które mają najmniej skutków ubocznych , niewielu lekarzy zwraca na to uwagę. Nigdy nie odmawia pomocy -dzięki niemu moje dzieci trzy razy uniknęły pobytu w szpitalu za co bardzo Mu dziękuję.

Świetny lekarz, chodziłam z moim dzieckiem od lekarza do lekarza ktorzy nic nie pomagali, az w koncu trafilam do dr Bukowczana i cud :) wszystkie plamki na ciele zniknely, wysypka juz ani raz sie nie pojawila. I wszystko dzieki jednemu syropowi ktory przepisał :) a wczesniej byly rozne masci, kropelki, pudry i nic

Najlepszy lekarz jakiego znam. Zanim do niego trafiłam moje dziecko co miesiąc miało jakiś antybiotyk, a on pierwszy mi pokazał że da się żyć bez antybiotyków. Świetny specjalista, bardzo dobra opieka zarówno w czasie wizyty prywatnej jak i w przychodni przy szpitalu. Rozdaję jego nr telefonu jak tylko usłyszę że ktoś potrzebuje pomocy. Ja też do niego pojechałam z polecenia koleżanki.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Sucha Beskidzka"?

Rabka-Zdrój
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
ulica Szpitalna 22
Prywatny Gabinet Lekarski
Kościelna 24
34-200 Sucha Beskidzka
MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
Stawowa 2A
43-450 Ustroń